Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 25.2.2021, svátek má Liliana 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 504
Registrovaní čtenáři: 513
Publikovaných článků: 13019
Komentářů: 11212


MěřeníVyvolená Monika není paní Dulská

24.09.2005   Martina Bittnerová   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Kdo sleduje pravidelně reality show Vyvolení, nebo alespoň občas pohlédne na titulní stránky bulvárních plátků ví, že nedávno došlo ve vile Vyvolených k prvnímu erotickému sblížení. Kupodivu blondýnka Monika sáhla po makléři Sašovi, ač všichni očekávali, že se konečně rozhoupe sympaťák Rosťa. Nerozhoupal se a proto Monika učinila to, že sáhla po muži, jenž byl jednoduše přístupnější.

Bohužel díky tomu si vysloužila řadu nelichotivých pojmenování, prostě najednou národ v sobě objevil opět tu falešnou morálku paní Dulské… A vyrukoval s ní za pomoci zdánlivě seriózních médií. Položme si ale základní otázku – musí žít pohledná dívčina plná života jako v klášteře jen kvůli tomu, že ji obklopují kamery? Když navíc dokáže ledacos nechat skryté tzv. „pod peřinou“? Já si myslím, že nikoliv.

Ti, kdo Monice odpouští onu „nemravnost v přímém přenosu“, ale často argumentují zákeřným zraněním citů mladého hocha Rosti. Nějak nevím, jaké city mohla ranit, když on sám plýtval výroky typu (těmi dívky muži často uklidňují) – Monika je bezva holka, kamarádka a nechci ji ublížit. A že v sobě vykřesal onu rozhodnost jít za Monikou až v okamžiku, kdy čas odbíjel neúprosné NE, považuji za důsledek jeho vlastní váhavosti. Vždyť tak už to v životě chodí.
Rozumná a sebevědomá dívka se netrápí zbytečně dlouho tím, kdo o ní má zájem jen „napůl“, nýbrž následuje muže, který dokáže být alespoň pro tu chvíli rozhodný.

Monika se ukázala ale sama jako rozhodná přímo na televizní obrazovce, a je jen problém všech těch "uplakaných kapesníčků", že nedokáží pochopit, že tuhle šarádu vyhrála na celé čáře.


Zdroj fotografie: primatv.cz


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Hana Formánková - 24.9.2005 - 16:20

Vždyť na tu nermavnost v přímém přenosu všichni čekali, bylo to hlavní lákadlo realty show, sex v přímém přenosu. Tam rozhodně nejde o city, aleo to kdo je větší sexuální exhibicionista. A Monika, jak se dalo vyčíst z tisku i ukázek o tuhle trofej usilovala od začátku, takže rozhodně vyhrála. Šlo jen o to, kdo z chlapů jí dá.

Od: Michal Žitňák - 26.9.2005 - 12:35

Naštěstí...
...většina dívek a žen není jako Monika, a její chování berou jako urážku sebe sama - osobně nechápu, proč zde některě uplatňují princip kolektivní viny. Monika prostě potřebovala sex a dostala ho. A ja bych za tím vůbec neviděl nějaké sebevědomí, či snad jakési upřednostnění akčního jedince před pasívním, ale spíše kombinaci exhhibicionismu, její poněkud prostější povahy (projevená např. neschopností vyslovit něco delšího než přitakání druhému), a delší absence erotického života.
P.S. S tím utěšováním je to tak: Pokud já jsem vyslovil neco jako: XY je bezva holka, kamarádka a nechci ji ublížit, skutečně jsem tím myslel, že XY je bezva holka, kamarádka a nechci ji ublížit. Mám pocit, že je to normální. Zdravím vás.

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0666 s