Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je sobota 2.3.2024, svátek má Anežka 

Hledej na Rozhledně

Statistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 524
Publikovaných článků: 13677
Komentářů: 11411


MěřeníI hvězdy mají trable s láskou!

03.01.2006   Pavla Králová   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Jennifer Aniston a Brad Pitt, Nicole Kidman a Tom Cruise, Britney Spears a Justin Timberlake. Zdálo se, že jsou pro sebe přímo stvoření. Potkali se, zamilovali, přísahali, že spolu zůstanou navždy (ať už jim to lidé věřili nebo ne), v případě Toma Cruise a Nicole Kidman dokonce adoptovali děti...a pak...se cosi zvrtlo.

V případě hollywoodského krasavce Brada Pitta a hvězdy seriálu „Přátelé“ Jennifer Aniston se projevilo dělících prvků hned několik - o pět let starší Brad se totiž toužil usadit a založit rodinu, zatímco Jennifer se chtěla věnovat své kariéře a děti ještě trochu oddálit. Nicméně se zdálo, že se všechno urovná. Jennifer počala, následně ale potratila a jejich rozchod nabyl zvláště zřetelných obrysů, když Brad odjel do Afriky natáčet svůj nový film „Pan a paní Smithovi“. Zde potkal krásnou Angelinu Jolie a jelikož ona už děti (ač adoptované) měla, nebránilo nic tomu, aby se do ní Brad zamiloval.

Kdo to na začátku vztahu Brada a Jennifer předpokládal ? Vždyť vypadali tak šťastně ! Jen z toho byla dlouhou dobu psychicky na dně, zvláště uveřejnění fotek ze společné dovolené jejího manžela a představitelky Lary Croft jí donutilo uchýlit se například k józe, zakládající se na kabale. Při natáčení filmu s příznačným názvem „The Break Up“ se seznámila s o rok mladším hercem Vincem Vaughnem a přes počáteční tvrzení o pouhém přátelství se postupem času ukázalo, že mezi nimi jde o něco víc. Jen najednou prohlašuje, že Vinc by se mohl stát otcem jejího dítěte - asi se z rozvodu poučila a nechce stejné chyby opakovat znovu - kdoví ?

Po rozchodu Brada s Jennifer tedy trpěla téměř jen Jen a jejich rozvod nikoho dalšího nepoškodil. O poškození dalších lidí by se dalo polemizovat ve vztahu jednoho z nejvyhledávanějších herců Hollywoodu Toma Cruise a původem australské herečky Nicole Kidman. Tito dva se totiž nejen vzali - adoptovali spolu dokonce děti. Herci se seznámili - jak jinak, při natáčení filmu. Brzy se vzali, adoptovali děti a v roce 2001 se po jedenácti letech rozvedli. Proč? Vždyť oba tvrdili, že ten druhý je pro ně životní láskou !

Zatímco Nicole zůstala dlouhou dobu sama s dětmi (resp. o jejich výchovu se údajně s Tomem dělí), Tom našel útěchu nejprve u španělské krásky Pénelope Cruz a nyní čeká dítě s o mnoho mladší Katie Holmes. Mnoho lidí tomuto vztahu nevěřilo, všeobecně se předpokládalo, že jsou herci spolu jen kvůli reklamě na své nové filmy a tak se oba dva činili, aby světu dokázali, jak moc svůj vztah berou vážně. Nejprve společný výlet do Říma, potom Tom Katie neobyčejně romanticky požádal o ruku na Eiffelovce a pak se začalo proslýchat, že spolu (navzdory Tomově scientologické víře) čekají potomka. Oba dva zatím vypadají velmi šťastně, ale jen čas ukáže, nakolik je tento vztah perspektivní.

Britney Spears a Justin Timberlake - svého času nejsledovanější páreček hudebního nebe. Ona - popová princezna, on idol dívčích srdcí. Oba dva krásní a na svůj věk velice úspěšní. Navíc - znali se už od dětství, kdy společně vystupovali v pořadu Mickey Mouse klubu. Tento vztah provází už od počátku tvrzení Brit o jejím panenství, úzce souvisejícím s tak důležitou image popové (a nutno říci přeslazené) princezničky. Ale stejně, jako se nakonec začaly odkrývat mezery v této téměř dokonale promyšlené image, ukázaly se trhliny i ve vztahu Brit a Justina. Někteří spekulovali i o tom, že Justin tehdy daleko více známou Britney prostě jen využil jako schůdků k hudebnímu nebi. Těžko se asi dozvíme, jak to všechno ve skutečnosti proběhlo - oficiálně ale podnět k rozchodu dal údajně Justin. Pak tu existuje ještě další verze - kdy totiž Brit Justina načapala s nějakou jinou dívkou. Pravda...možná ji znají ti dva.

Britney se vdala za tanečníka Kevina Federlina a má s ním dítě. O štěstí v tomto vztahu se však rovněž začíná pochybovat, její fanoušci dokonce založili stránku, podporující jejich rozvod. Zajímavé mi také připadá navštívit oficiální stránky zpěvačky (www.britneyspears.com), kde se v sekci „Love B“ svěřuje fanouškům se svými pocity a plány do budoucna.

Celebrity žijí v úplně jiném světě, než my, přesto to jsou „jen“ lidé. Jejich den má také 24 hodin a mají i docela podobné problémy s láskou. Nejsou perfektní, i když se moc snaží tak vypadat. Známe z nich jen malou, často nepodstatnou část a jejich skutečné příběhy nám mohou zůstat skryty.

Zdroj fotogafií: www.google.com
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Martina Bittnerová - 3.1.2006 - 12:09

No docela trefně popsané, bohužel tito lidé jsou odsouzeni často k tomu prát své "prádlo" veřejně... Někdy je pro ně lepší samotné vlastní prohlášení, než to nechat na fantazii bulvárních novinářů. Každopádně jsou to opravdu jen lidé a určitě nikdo z nás nevstupuje do svazku manželského s tím, že se za chvíli rozvede, nebo resp. do jakéhokoliv vážnějšího vztahu s tím, že za rok bude po něm. Ta vize optimistická, že je to láska napořád je upřímná (já to věřím každému), ale bohužel ne vždycky to vyjde, resp. mám dojem, že málokdy. Bohužel dnešní zrychlená doba, která přestává uznávat základní hodnoty devalvuje hlavně a především mezilidské vztahy...Ovšem toť pouze můj soukromý názor...

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0399 s