Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 21.2.2024, svátek má Lenka 

Hledej na Rozhledně

Statistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 524
Publikovaných článků: 13677
Komentářů: 11411


MěřeníVdá se Cameron za Justina?

09.01.2006   Pavla Králová   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Jistě jste si všimli, jak s některými lidmi vycházíte lépe a s některými o poznání hůře - běžný jev, který si každý vysvětluje po svém. Někdo se snaží najít ve vztazích s ostatními alespoň nějaký pevný bod - záruku, jež nás podrží a vyvolá dojem menšího rizika ztroskotání vztahu. Takovou berličku může tvořit například astrologie nebo numerologie. Ale - co když jejich pravdy neplatí vždycky? A jaký vliv mají hvězdy na nebi na hvězdy pozemského světa ?

Cameron Diaz a Justin Timberlake. Ona Panna, on Vodnář. Co na tom, že je Cameron o 9 let starší ? Tvoří dokonalý pár. Tedy - hvězdy (ty nebeské) to alespoň zcela jednoznačně tvrdí. Justin Timberlake ale dlouhou dobu ještě před Cameron Diaz chodil s Britney Spears (Střelec). Proč tento vztah ztroskotal, když měl podle hvězd fungovat téměř stejně dobře jako vztah Vodnáře a Panny? Zkusme zapojit čínský horoskop - Cameron (Krysa), Justin (Opice) a Britney (Kohout), podle něj Justinovi nejlépe vyhovují zrozenci Krysy a Draka. A Cameron si zase nejlépe porozumí právě s lidmi ve znamení Opice, Buvola a Draka. Vysvětlení? Možná. Nehodlám vám nalhávat, že stačí zjistit, v jakém znamení se kdo narodil a už víte, zda se mu vyhnout velkým obloukem, nebo se mu snažit přiblížit. Na vztahy má vliv daleko více faktorů.

O tom by mohl vyprávět jeden z nejšťastnějších párů současnosti - Chris Martin (Ryby/ Had) a Gwyneth Paltrow (Váhy/Buvol). Podle obou z mnou použitých horoskopů se tito adepti k sobě téměř vůbec nehodí. Ryba se vyznačuje přebujelými city a Váhy mají naopak výjimečnou schopnost analyzovat vzniklé situace. Vahám se dokonce doporučuje spojení s Rybami úzkostlivě vyhnout. Tak proč vypadají tak šťastně? Odpověď jsem se pokusila najít v numerologii. Gwyneth (narozena 28.9.1973) má vibrační číslici 3. Trojka se vyznačuje dravostí a veselostí. Symbolizuje konečnou úplnost. Gwyneth má problémy s pojmenováváním svých citů a od rodičů cítí chlad a nepochopení. Stejné potíže má údajně i Chris (narozen 2.3.1977), jehož vibrační číslicí je 2, symbolizující rozpolcenost a neúplnost. Inu - protiklady se přitahují, pokud tedy mají alespoň něco společného, mohou se sejít a hluboce milovat.

V minulosti jeden z nejsledovanějších párů Velké Británie - David Beckham (Býk/Kočka) a Victoria Beckham (Beran/Tygr), bývalá Posh Spice, která jednou prohlásila: „Nemusíte být ani nijak krásní, talentovaní nebo chytří, aby jste se stali slavnými.“ A mnozí mi jistě dají za pravdu, že Victoria vlastně mluvila o sobě. Možná nevědomky vyslovila to, co si o ní veřejnost většinou myslí. Mnoho lidí skutečně nedokáže pochopit, proč si jí pohledný a navíc talentovaný fotbalista David vybral, vždyť Victoria je vlastně úplně obyčejná - až na ten lesk luxusu, jež z ní neustále vyzařuje. Něco tu ale existovat musí. Proč si David vybral Victiorii ? Nebo si ona vybrala jeho? Oba dva se narodili jako tvrdohlavá znamení. Podle západního horoskopu spolu dokáží dokonce velmi dobře vycházet, pokud si dovedou ustoupit a zachovat pravidla férové hry. A to se jim zřejmě daří. Victorii velice záleží na materiálních věcech, má optimistické názory a umělecké nadání. David představuje skromnost a diplomacii, touží po harmonii a klidu. Vzájemně se doplňují a obohacují. Jiné vysvětlení nemám.

Všeobecně se ví, že z rozchodu s Bradem Pittem, kterého považovala za svou životní lásku, se Jennifer Aniston (Vodnář/Opice) dlouho vzpamatovávala. Snažila se zahnat myšlenky na něj jógou nebo spoustou práce na novém filmu. Pomohla jí Madonna (Lev/Pes) a její kamarádka ze seriálu Přátelé Courteney Cox (Blíženci/Drak). Madonna jako Lev má tyto typické vlastnosti - idealismus, sny, ambice a velkomyslnost. Do čela kolektivu ji může vymrštit krizová situace, kdy si poradí právě jen ona a stane se vůdcem. A právě takovou situaci musela Madonna vycítit po rozchodu Jen s Bradem. Byla Jennifer oporou a ukázala jí, že svět bez jejího manžela nemusí nutně znamenat nudu a prázdnotu. Courteney - Blíženec Jennifer posloužila jako švitořící kamarádka s věčným optimismem.

Zdroj fotografií: www.osobnosti.cz


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Martina Bittnerová - 9.1.2006 - 8:37

Je to pěkně rozebráno, sama jsem váhy a spojení s pannou si neumím představit ani v tom nejdivočejším snu.-)No a co se týče Jennifer Aniston, tak bych docela chtěla vidět její horoskop, protože Vodnáři nebývají tak ambiciozní, a to ona je až přespříliš...

Od: Pavla Králová - 9.1.2006 - 16:56

To je pravda. A "doplatila" na to. Já jsem Bíženec a obdivuju Courteny, kam až se dostala s tak šílenou povahou.

Od: Martina Bittnerová - 10.1.2006 - 8:22

Já mám v blížencích ascendent, ale co jsem včera koukala, tak hodně hereček českých např. bylo blíženek.-)

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0402 s