Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 30.9.2022, svátek má Jeroným 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13280
Komentářů: 11316


MěřeníVliv horoskopu na vztah

21.02.2006   David Šeterle   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Horoskop naše životy může ovlivňovat více než cokoliv jiného. Neboť horoskop je ucelenější, a tak daleko silnější nástroj než jednotlivé pověry, anebo třeba vliv barev. Přesto ale záleží na každém, jak s tímto nástrojem zachází.

Někdo si s ním jen tak pohrává a laškuje. Jiný jej nechává ležet a říká, jaký je nesmysl s ním něco dělat. A pak vidím ty, kteří se tím nástrojem nechají vláčet. Říkají: „On mi řekl, abych udělal to a to,“ a přitom si to sami našeptávají, i když takhle oklikou. A konečně někteří tento nástroj užívají, k čemu je určen, a včas si také dokáží dojít pro jiný.

Tenhle nástroj -moje hvězdy mi pomáhají uvědomit si. Někdo k tomu potřebuje psychoanalytiku, peprné hádky, samotu, anebo spoustu lidí kolem sebe. Vždycky se ale děje jedno a to samé: jako v zrcadle se ve hvězdách zrcadlí moje tvář.

Nuže skutečně, dáme-li k sobě lva a rybu, jejich život se bude spíše míjet. V tomto směru ukazují horoskopy svoji moc: ukáží mé vlohy, vlastnosti, rysy, možnosti. Toť vše. Na mně závisí vše ostatní. Narodil jsem se jako lev, avšak dříme ve mně i všech zbývajících jedenáct znamení. Proto, chci-li, najdu v sobě takovou sílu, abych předpoklad, že vztah lva a ryby může skončit nezdarem, převýšil. Musím se stát nadlvem: všemi znameními.

Když v zrcadle uvidím šmouhu na mé tváři, neznamená to, že teď mohu hledat akorát tak kominici, ale že tu šmouhu mohu smýt a dělat, co já chci.


Zdroj fotografie: archiv Nerawebu: O.FormánekKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Hadith - 21.2.2006 - 16:19

Není pravda, že nějaká sluneční znamení se k sobě nehodí. Už proto, že postavení Slunce dává obrázek jen na mužské stránky osobnosti a nevypovídá nic o jeho emocích, snech a vztazích. Na to se musí pátrat dál v postavení Luny, Venuše a Marsu. I to, že jsou dva lidé protikladní neznamená, že se nepřitahují. Vždyť zrovna ty malé detaily odlišující muže a ženu přitahují nejvíc. Tedy z 96%.

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0922 s