Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je sobota 9.12.2023, svátek má Vratislav 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 510
Registrovaní čtenáři: 523
Publikovaných článků: 13631
Komentářů: 11402


MěřeníJak si přičarovat lásku

30.04.2006   Michaela Wilhelmová   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Čarodějnický návod na to, jak postupovat, jestliže se vám přítel vzdaluje čím dál víc, vy čekáte, kdy zavolá, ale marně. Nebo snad po očku sledujete úžasného muže ve svém okolí, ale první kontakt nahrávající ke vztahu stále nepřichází...

Nežli se uchýlíte k následujícím radám, zamyslete se, zdali je vůbec nutné „jít“ na věc takto. Často pomůže prostá konverzace a výsledek se dostaví mnohem dříve. Mnoho žen se k magické nápomoci naklání i ze studu, který před svým vyvoleným pociťují, aniž se pokusí realisticky zamyslet nad společnou budoucností. Ze všeho nejdřív se pokuste oprostit od všech svých citů a zcela chladně přemýšlet, je-li vztah s dotyčným mužem vůbec možný. Nemyslete jen na hezké věci, zkuste si bez ideálů představit, jak by vztah fungoval, a to nejen ze svého pohledu, ale i s notnou dávkou empatie z pohledu opačného pohlaví. Pokud již v této fázi máte pochybnost, nezastrkujte ji za samé hezké vizualizace, a přesto, že to může bolet, se nepokoušejte dotyčného získat za každou cenu. Účelem není najít si přítele na týden, abyste v zápětí zjistila, že je úplně jiný, než se zprvu zdálo (a v nejčernějším případě jste jej pak opustila Vy!).

Pakliže trváte na přesvědčení, že vztah by fungoval, ujistěte se ještě, že získáním partnera nezpůsobíte žádné „zlo“ (rozvrácení již existujícího vztahu etc.) a připravte se na nejbližší pátek. Ten je totiž již odedávna přisuzován Venuši, ochranitelce vztahů přátelských i mileneckých. Pro zintenzivnění účinku se doporučuje sledovat fáze měsíce (který má, jak je dokázáno, na lidskou psychiku vliv) a zvolit si buď páteční úplněk, nebo měsíc ve fázi dorůstání (symbolika příchodu k plnosti – v metafoře je plností myšleno spojení muže a ženy). Čas pro provedení rituálu musí být po západu slunce, nejlépe v zimě mezi 21 – 23 hodinou a v létě mezi 22:00 – 23:30. Připravte si tři svíce, dvě z nich růžové, jednu červenou. Postavte si provizorní oltář (třeba jen přehozením ubrusu přes krabici) a orientujte ho směrem k východu slunce. Na oltář umístěte svíčky, červenou do otevřené nádoby (samozřejmě nehořlavé!) mezi dvě růžové. Za nádobu s červenou svící můžete pro lepší efekt umístit i lasturu s okvětními lístky růžové růže, růžový křemen a papírek se jménem dotyčného muže (pokud ho neznáte, nebo chcete prostě „jen už nějakého chlapa“, žádný papírek nevkládáte). Z následujících dvou formulací si vyberte tu, která vám více sedí. Není nutné dodržovat přesně stanovená slova, ale je důležité formulovat přání pozitivně, bez NE (ať NEzůstanu sama…) a dát si pozor na změny významů. Základem je duševně zůstat v naprosté pohodě, soustředit svou mysl na jeden cíl (ON) a neubíhat myšlenkami. Během říkání textu mějte růžové svíce zapálené a ruce na nádobě s červenou svíčkou.

„Bohyně Venuše,
dej mi prosím lásku muže,
kterého miluji.
Lásku, kterou bezelstně přijmu
a budu opětovat.“
Kratší pauza, ve které se usilovně soustřeďte na muže svého srdce
„___________ a já k sobě pociťujeme lásku.“

Nebo:
"Hledám jeho a také jej najdu.
Přijde ke mně
a naše srdce se spojí.
Tak, jak prosím, se stane."

Po odříkání rituálu zapalte červenou svíci.

A čekejte…


Zdroj fotografie: www.ct24.cz/
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Hadith - 2.5.2006 - 12:25

Je to napsáno moc pěkně, se znalostí věci. Jen bych doplnil magický kruh z vhodných kamenů, třeba křišťálů. Též by se měl oltář alespoň jednou větou zasvětit příslušné bohyni. Rituál je jen aténa zesilující vlastní energii, pokud žádná není kouzlo se nepovede. U milostné magie má ale každý energie tolik, až ho trhá na kusy a tak to nebývá problém. Je jen nutné nasměrovat ji na bohyni, což je vlastně jen analogie internetové adresy pro příslušný server kosmické energie. Venuše není špatná, i když současná západní magie se více vrací k Isidě, bohyni lásky a magie. Předstevme si ji jako energii dávající vyklíčit semenům a díky níž se lidé objímají. Použité zaříkadlo považuji za neetické, protože si zahrává se svobodnou vůlí druhého člověka. Navrhuji tedy doplnit:

Pokud ... (jméno) po mé pozornosti netouží, dovol ať se mé srdce od této touhy odpoutá. Pokud této lásce nepřeješ, očisti od ní moje srdce. Vezmi si tuto moji sílu jako obětinu. Přines mi nové radosti a osvoboď mě od žalu.

Nebo použít obecný text:
Velká Isido, Paní lásky, Bohyně romantiky, Isido-Afrodito, Isido-Inanno, vyslyš moji prosbu. Žádám tě, abys díky své obrovské moci prohlédla celou zem svým svatým zrakem a dala mi vědět o tom, který čeká na mou lásku. Kdo připomíná ...(Frantu) svoji postavou, kdo má ... a je ..., umí ... atd. Pohlédni do mé duše a mého srdce. Dej mi vědět, co mi skutečně přinese radost a dej mi toho, který naplní moje nejhlubší touhy. Dovol mi obejmout člověka, který v mé lásce najde svoji největší radost a bude mi ji opětovat. Velká Isido, vyslyš moji prosbu.

Přeji všem čarodějnicím, začínajícím i pokročilým, aby se jim kouzlo podařilo.

Od: Zacatecnice - 9.1.2009 - 9:08

a kdyz tu cervenou svici zapalim, mam ji nechat vyhoret? nebo po nejake dobe sfouknout?
dekuji moc za radu

Od: Pitrsan - 3.2.2018 - 1:38

názor
Ahoj ,, chtěl bych Vám říci svůj názor ohledně magie .. mám s tím určitou zkušenost a né zrovna dobrou ohledně mého případu, Můj případ byl ten, že jsem se pomoci kouzel snažil ovlivňovat něčí mysl proti její vůlí pro své dobro .. snažil jsem se získat spět ženu do které jsem byl zamilovaný pomocí kouzel když už se odmilovala . bylo to zoufalství a nevím co mně to napadlo, ale bylo to spatně , protože se mi to pak vrátilo a hodně jsem za to trpěl. chci říct že když se s někým rozcházíte , respektive když se někdo rozchází s Vámi, nesnažte se ho získat zpátky pomoci kouzel.. je to nesmysl .. když už se ten protějšek odmiluje a dá Vám to razně najevo tak bych řekl , že by člověk neměl prosit vesmír a boha a KOUZLIT a všechny ty zaklínadla) o to aby někomu ovlivnil mysl, příměla někoho Vás znovu miloval. Proste, děkujte a kouzlete spíš proto aby jste získali novou lásku a pokud vás někdo už nechce nebo Vám to neklape nesnažte se to zachránit kouzli.. já jsem to takto řešil a nevrátilo se mi to v dobrém a dost jsem pak za to trpěl .. vymstilo se mi to a nevrátilo v dobrém at už to byla karma nebo něco jiného.. Přičarujte si novou lásku , štěstí zdraví a né lásku někoho kdo Vás nechce nebo už nemiluje.. o lásku se dá bojovat ale jiným způsobem a v jiné době.. Prostě nemám s tím dobré zkušenosti s kouzlením typu vrat se ke mně.. a odstupem času bych to určitě řešil jinak a biju se do hlavy že jsem takto jednal.. vím bolí to v tu dobu , je to těžké .. ale trocha času a pár panáku to spraví :-)..a hlavně někdo noví.. chci říct , nemyslím si že přičarovat si lásku proti něčí vůli je správná věc ............ Petr

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0309 s