Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 21.2.2024, svátek má Lenka 

Hledej na Rozhledně

Statistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 524
Publikovaných článků: 13677
Komentářů: 11411


MěřeníMůže být láska věčná? Celebrity ví své...

10.05.2006   Pavla Králová   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Eminem a Kim. Pár proslavený vzájemnými vášněmi. Jenže víc než láskou se jejich vztah vyznačuje nenávistí. Nebo trojúhelník Lindy Rybové, Dany Batulkové a Davida Prachaře. Zamilovanost, svatba a rychlý rozvod Ivy Frühlingové a zpěváka skupiny Kryštof Richarda Krajča. Vztahy nejsou téměř nikdy jednoduché a city jednoznačné. Není to tak ani v případě celebrit.

Umírá mi exmanželka!

Harrison Ford žil se svou exmanželkou Mary 15 let, pak se seznámil s Calistou Flockhart a s Mary se rozvedl. Koupil jí dům a nyní jí platí i za léky na roztroušenou sklerózu, na kterou jeho bývalá láska umírá. O Mary se stará Calista a Harrison za nimi pravidelně dojíždí. Nedávno Calistu při snídani romanticky požádal o ruku.

Dvakrát a dost?

Americký kontroverzní raper Eminem a jeho milovaná a proklínaná Kim. Oba vyrostli na severním předměstí amerického Detroitu, seznámili a zamilovali se na střední škole. Vzali se v roce 1999, ale manželství rozhodně nepatřilo k harmonickým svazkům a tak se už po dvou letech nechali rozvést. Jenže byl tu problém – jejich dcera Hailie, kterou oba dva chtěli pro sebe. A tak začal kolotoč soudních sporů a urážlivých textů (například text písně Kim – snad jen pro silnější povahy zde). Eminem si po rozvodu dokonce nechal na břicho vytetovat „Kim: Rot In Pieces“ (Kim, rozpadni se na kusy.) Kdo by věřil, že se tihle dva ještě někdy dají dohromady? Málokdo. Oni se k sobě ale na konci roku 2004 opravdu vrátili, aby pak o rok později mohli oznámit, že se opět vezmou, 14.1.2006 se podruhé vzít a o necelé tři měsíce později...se opět rozvést. Eminem sám k tomu řekl, že ve vztahu jsou trhliny, které prostě nelze zacelit, i když se snažili. Nikdo vlastně neví, co se mezi těmi dvěma za roky jejich vztahu odehrálo. Možná se milovali příliš, možná je to všechno jen vystoupení pro média.

Manželka se dvěma dětmi nebo těhotná milenka?

Tak přesně takové dilema řešil ještě před nedávnem herec David Prachař. Nakonec se rozhodl pro Lindu Rybovou před svou ženou Danou Batulkovou, se kterou byl dvacet let. Proč? Některé bulvární plátky spekulují o zákeřnosti Lindy Rybové, ale nemůže v tom spíš být opravdová láska? Nemyslím, že by to ospravedlňovalo odchod od rodiny, ale rozhodně je touha po štěstí přijatelnější varianta, než tvrzení o Lindině povrchnosti a Prachařově popletené hlavě.

Milujeme se, nemůžeme bez sebe žít, vezměme se!

Iva Frühlingová se s Richardem Krajčem potkala krátce po tom, co se tahle zpívající modelka proslavila i ve své vlasti. Richard jí poprosil o překlad některých textů na album Mikrokosmos do francouzštiny. Ze spolupráce pak vznikl velice pěkný vztah. Oba vypadali, jako by se pro sebe narodili. A tak se v srpnu loňského roku na zámku v Českém Krumlově vzali. Na svou svatbu se oba oblékli dosti netradičně. Iva měla černé šaty a Richard si ke smutečnímu saku vzal džíny a sportovní boty. Nemohlo za to oblečení, ale vztah se za půl roku rozpadl a manželé se v klidu a pokoji rozvedli. Údajně zjistili, že se k sobě nehodí. A neměli na sebe čas. I to se stává...

Rozvody, hádky nebo rozchody ale neprožíbají jen hvězdy. To pouze na ně je velmi dobře vidět. Rozvodovost stoupá. Například v roce 2004 bylo rozvedeno jen v ČR celkem 33 000 manželství, nutno ale říci, že Česká republika je v rozvodovosti ve srovnání s jinými státy nadprůměrná. (ČSÚ)

Zdroj fotografií: www.google.com , www.redakce.atlas.cz


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0367 s