Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 7.6.2023, svátek má Iveta a Slavoj 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 520
Publikovaných článků: 13455
Komentářů: 11382


MěřeníBára Nesvadbová předvedla módu Taťány Kovaříkové

22.05.2006   Martina Bittnerová   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Krásné prostory zámku v Tróji ve čtvrtek 19. května 2006 se staly místem setkání žen všech věkových kategorií na akci Dámské odpoledne s… Letos se uskutečnil již čtvrtý ročník akce, na níž společnost Renault představila své vozy a módní návrhářka Taťána Kovaříková své modely, přičemž si na molo přizvala i netradiční manekýny – Barbaru Nesvadbovou a Vendulu Svobodovou.

Kdo by čekal jen běžný raut a přehlídku „celebrit“ by byl zklamán, protože organizátoři mysleli i na ženy, které se netouží jen procházet s talířkem od stolu ke stolu, a připravili zajímavý program. A mohu potvrdit, že díky doprovodným akcím se rozhodně nikdo nenudil.
Spolu s mou přítomnou kolegyní jsme využily služby firmy L´Oréal Paris a nechaly se nalíčit od profesionálek, litovaly jsme pouze toho, že nemáme fotoaparát a nemůžeme si svou novou „image“ zvěčnit. Nicméně kolegyně si odnesla památku v podobě tetování henou, které jí snad ještě pár dnů vydrží. Pak nám napravila strnulé šíje thajská masérka a nakonec jsme obě skončily u grafoložky, jež nám na základě na místě psaného textu sdělila stručnou charakteristiku naší osobnosti a dlužno říci, že se v obou případech trefila. Když nás přepadl hlad, občerstvily nás lahůdky na přítomném rautu, k nim se podávalo vynikající víno.

Pochopitelně hustota celebrit na metr čtvereční byla velká. Takže jsem zaznamenala sympatickou Markétu Hrubešovou s partnerem a potomkem, Lucku Zedníčkovou s Vítkem Pokorným, Barbaru Nesvadbovou, Světlanu Nálepkovou a další. Jelikož je stále někdo fotografoval, či zpovídal, chápu, že by se zřejmě tyto osobnosti cítily lépe, pokud by je nikdo neznal…

Kdo to časově zvládl, mohl se samozřejmě zapojit do více aktivit, které jsem ani já, ani moje kolegyně nezvládla, a to využít služeb numeroložky, očního optika aj. A především otestovat jeden ze čtyřiceti přítomných vozů Renault. Renault Clio pak zůstal lákadlem coby hlavní výhra v tombole.

Nejvíc nás ovšem potěšil jako vždy sympatický Kamil Střihavka, který disponuje nádherným hlasem, a hlavně příjemným a nenuceným chováním. Tudíž jeho vystoupení na pódiu považuji za skutečný vrchol večera. &Skoda jen, že podobně nenucený neumí být moderátor akce - Tomáš Krejčíř, jenž se pokoušel o vtipkování za každou cenu. Takže nám přítomným ve stanu s thajskými masážemi Sabai nabízel své masérské služby.

Rozhodně se neřadím k večírkovým typům, raděj zajdu na méně formální akce, nicméně za tuto bych udělila pořadatelům jedničku s hvězdičkou. A doufám, že příští rok se můžeme těšit na její pátý ročník.


Zdroj fotografií: 2media - Otakar &Saffek


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0211 s