Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 7.12.2021, svátek má Ambrož a Benjamín 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníŠedý podzim, šedá móda

06.11.2006   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Móda letošního podzimu bude převážně v barvách tohoto ročního období. Žádná křiklavost, spíše tlumené odstíny přírodních zbarvení, nosit se budou zejména kontrasty černé a bílé.

Tento podzim nás nečekají výstřelky, nýbrž elegance. Kombinace stálic mezi barvami – černé a bílé – si letos užijete dosti. Ovšem nejčetnější odstín, který letos obchody nabízí, se nachází mezi těmito dvěma protipóly. S šedou barvou neprohloupíte. Není to úplná klasika a lze ji kombinovat s většinou barev ve vašem šatníku. Z dalších barev vybírejte ve tmavších odstínech fialové, červené, cihlové, modré či khaki. Pokud chcete model oživit, použijte zlaté nebo stříbrné detaily. Barvy na jednotlivých kouscích se mohou kombinovat, ale většinou se v této střídmosti používají tak dva odstíny podobného základu. Naopak jednotlivé části šatníku mohou kontrastovat. Jedinou výjimkou, kdy je kontrast na jednom kousku povolen, jsou proužky, které se objevují zejména na tričkách.

Co se střihů a materiálů týká, tak si věrné „fashion victim“ nemusí zoufat, že přijdou o zdraví. Loňské bundičky, které sahaly do pasu, letos nahradí delší kabátky. Ty klasické péřóvky s kožešinou, které známe. Nosí se i klasické úplety, a to nejenom ve formě svetrů. Obléknout můžete i šaty, vesty a nezapomeňte se zahalit do šál a rukavic. Jako doplněk vám může posloužit i kabelka vyrobená na stejné bázi. Co se týká kalhot, tak přímo pletené z vlny asi neseženete, ale tvídové ano. K oživení tlumených barev použijte různé pásky či šperky, které mohou být velmi výrazné.

Jediným výstřelkem, který nezapadá do klasického šatníku jsou legíny. Ano, takové, co většinou nosíme na cvičení. Tak ty teď můžete obléknout místo punčoch (ostatně, ty letos stejně patří na hlavu-viz.Trendem zimy budou punčochy na hlavě).

 
Zdroj fotografií: butik Boheme


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0442 s