Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 28.11.2021, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13145
Komentářů: 11273


MěřeníAgentka Krainová pokřtila svůj kalendář

06.12.2006   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Blíží se počátek nového roku, a proto je vysoká poptávka po kalendářích na rok 2007. Firmy tak vybírají modelky, které spojují se svým produktem. Ovšem mezi manekýnami jsou už takové osobnosti, které si mohou dovolit svůj vlastní kalendář. Jednou z nich je Simona Krainová, která ten svůj představila veřejnosti první prosincový den.

Série dvanácti fotografií nese jediné téma – styl a´la James Bond. Krainová se vtělila do role Bond girl a agenta 007 zde představuje její současný partner Alp Ozcan. Ten také poskytl pro focení zázemí, protože scénář se odehrává v Turecku, v jeho domovině.
Simonu tak můžete vidět v situacích jako ženu z armády, hráčku v kasinu, při útěku na skůtru a nechybí samozřejmě ani klasické bílé bikiny a´la Ursula Andress. Z většiny fotografií je cítit elegance a luxus, ovšem na jednom z obrázků má známá modelka i šrámy na těle. Ty jsou naštěstí uměle vytvořené, ale vypadají jako pravé. Nejspíše proto, že je má na svědomí náš přední vizážista Zdeněk Fencl. Ten patří do týmu salonu Visage Factory, kterého je Krainová spolumajitelkou. Z tohoto kolektivu ještě pomáhala i stylistka Džamila Nováková. Za objektivem stáli fotografové Dylan Don Dirka a Oliver Bröner z londýnské firmy Don&Bronson.
Na křtu se původně měl objevit i současný představitel Jamese Bonda Daniel Craig, ale ten bohužel kvůli zaneprázdněnosti nedorazil. Chyběl rovněž i „Bond z kalendáře“, Simonin přítel Alp, který si na mediální humbuk kolem své přítelkyně moc nepotrpí. Modelku tak podpořili jednak realizační tým kalendáře, rodina a kamarádky Bára Basiková spolu s Lucií Koňaříkovou-Salamé, která křest moderovala.
Simona Agent 2007, jak zní název kalendáře, bude jistě velmi exkluzivní záležitostí. Jelikož minulý Simona Star 2006 stál rovných tisíc korun, nebude tento pravděpodobně levnější.

Zdroj fotografií: Don&Bronson
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0701 s