Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 7.6.2023, svátek má Iveta a Slavoj 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 520
Publikovaných článků: 13455
Komentářů: 11382


MěřeníLegenda zvaná XIII. století aneb láska a navždy 4.

19.02.2007   Martina Bittnerová   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Po skvělém Werewolfovi, který se myslím niterně dotkl nejen mě, připravila Třináctka pro mě osobně rozpačitý kousek Ztraceni v Karpatech (1998). Pamatuji si, že jsem pro čerstvé album s nadějí a rozmlsaná po tom předchozím, jela přímo do sídla vydavatele – Happy music. Nechci ale tvrdit, že mě vysloveně zklamalo.

I já jsem si v něm našla pár zajímavých melodií třeba ve Vlčí ženě, nicméně obecně vzato mě Karpaty prostě neurvaly kus srdce. Každopádně hitovka Elizabeth okupovala od té doby každý koncert a někdy se zdálo, že lady Báthory naprosto vytlačí z výsluní Justinu. A Justinu tam přitom vidím raděj. Nemám nic proti zapalovačům ve tmě a slzám dojetí fanoušků, ale Elizabeth přijde mi podivně prvoplánová ( zde: http://www.youtube.com/watch?v=ZOcwXm6oC0o). Většina posluchačů ji nicméně na rozdíl ode mě velmi miluje.

 

Souběžně s Karpaty vydal Petr &Stěpán Knihu Nosferatu. Samozřejmě jsem i já obtížila tímto kouskem knihovničku. Posléze jsem ji komusi půjčila a od té doby jsem ji neviděla, a ani neuvidím. Protože je vyprodaná. Každopádně jsem nikdy nepatřila k lidem, kteří by se jali provozovat nějakou magii. Tudíž jsem ji četla skutečně spíš pro zajímavost. Navíc našinec tak více proniknul do duše P. &Stěpána. O němž vždy kolovaly historky typu, že je naprosto nepřístupný a neochotný, s nikým se nebaví a o vlastních fanoušcích si myslí své. Ovšem do určité míry bych tento přístup i chápala. Někteří lidé si z něj totiž učinili až nezdravou modlu.

Jednou mi jistý fanoušek vyprávěl, jak navštívil &Stěpána doma. Idol mu přišel otevřít nikoliv v temno gotickém hávu, nýbrž v teplákové soupravě. Když mi to dotyčný vyděšeně vyprávěl, měla jsem co dělat, abych se neudusila smíchy. Tento fanoušek totiž nepochopil, že i Petr &Stěpán je pouze člověk, který kvůli světu nemusí snad v soukromí chodit v efektních kostýmech, ale že i on si určitě rád odpočine v pohodlném oblečení. Ovšem pro fanouška spadl definitivně z bájného piedestalu.

 

 Zdroj obrázku: maffet.cz
Další díl vyjde: 21. 2. 2007Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0356 s