Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je sobota 2.3.2024, svátek má Anežka 

Hledej na Rozhledně

Statistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 524
Publikovaných článků: 13677
Komentářů: 11411


MěřeníÚčinný pomocník při studiu němčiny

05.03.2007   Pavla Králová   Literatura   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Oblíbená řada učebnic V KOSTCE přichází nyní v přepracovaném vydání, aby studentům znovu usnadnila pochopení probírané látky a pomohla k úspěšnému zvládnutí maturitní zkoušky. Pokud se učíte německy a tento jazyk toužíte skutečně ovládnout, jistě oceníte nové, přepracované vydání učebnice NĚMČINA V KOSTCE KONVERZACE REÁLIE z nakladatelství Fragment.

Učebnice se skládá z 25 tématických okruhů, zahrnujících nejen reálie z německy mluvících zemí, České republiky a Evropské Unie, ale také běžná témata, objevující se u maturitních zkoušek, jako například Kultura, Počasí, Jídlo a pití, Bydlení, Volný čas, Sport, Oblečení či krátké představení německé literatury.

Každé z témat se navíc autorce Haně Justové povedlo velice přehledně a srozumitelně zpracovat, obsahuje osnovu, hlavní text, kontrolní otázky, praktická cvičení a bohatou slovní zásobu k danému tématu.

Například v kapitole, věnující se Evropské unii, najdeme přehledně zpracované informace, týkající se jejího budování, cílů, jejích orgánů a sídel, symbolů, měny nebo kritických bodů.

Redakce Fragmentu  učebnici opravdu přehledně a graficky atraktivně zpracovala a tak jsem si jistá, že vám tento faktor společně s brilantním obsahem pomůže při vašem studiu němčiny.

Aktuálně si tuto publikaci v obchodě na www.fragment.cz můžete zakoupit za 131 Kč a nebo o jednu z učebnic řady V KOSTCE soutěžit. Podrobnosti o soutěži najdete na stránkách nakladatelství.

Učebnici NĚMČINA V KOSTCE KONVERZACE REÁLIE vydalo v roce 2007 nakladatelství Fragment.Zdroj fotografie: www.fragment.cz


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0265 s