Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 1.6.2023, svátek má Laura 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 520
Publikovaných článků: 13451
Komentářů: 11381


MěřeníOdpoledne s Honzou Čenským

01.06.2007   Martina Bittnerová   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Dámské odpoledne s... je již tradiční akce, která se koná v prostorách Trojského zámečku. Ti, kdo čtou Rozhlednu pravidelně, určitě si vzpomenou, že právě před rokem jsem o ní psala. Když nad tím přemýšlím, napadá mě otázka, co se za ten dlouhý a zároveň krátký rok změnilo. V první řadě organizátoři vsadili herce Jana Čenského coby moderátora. Jako princ okouzloval dívky a ženy několika generací a šarm si uchoval navíc dodnes. Ne jeho vystupování vždy oceňuji kultivovanost a mile upřímný úsměv. Pokud má někdo uvádět akci určenou především pro ženy, pak Jan Čenský do tohoto rámce zcela zapadá.


Na pódiu se střídal s kapelou hrající žhavě exotické rytmy lákající k jemnému zavlnění se, bohužel ani tentokrát nikdo netancoval. Aby tancoval, když celý areál nabízel tolik lákadel. A myslím, že většina žen bojovala s dilematem, zda se nechat profesionálně nalíčit, nebo se dozvědět o svém osudu od astroložky, vystát frontu na tetování hennou či masáž. Do toho ještě lákala vůně palačinek, zmrzliny a všelijakých dalších dobrot, nehledě na pestrý výběr alkoholického i nealkoholického pitiva.
Největší zájem pochopitelně ale byl o jízdu v autech firmy Renault. Ostatně z těch, které se takto svezly, se nakonec losovala výherkyně, jež získala vůz této značky. Přiznám se, že mě jako loni tato atrakce nenavábila, autům příliš nerozumím, řidičský průkaz nevlastním, a hlavně se mi zoufale nechtělo čekat, až na mě automobil vyjde.
Tím je ovšem nezatracuji, ale naopak se utěšuji, že se mi třeba naskytne podobná příležitost jinde a jindy.
Otestovala jsem však opět thajské masáže, které zde provozují dámy z centra Sabai. Letos si přivezly sebou i „klekačky“, na které se masírovaný položil, a nechal na sobě pracovat drobné dlaně Thajek.
Asi za dva dny poté jsem vyrazila na klasickou masáž, a musím konstatovat, že v těch dvou způsobech je rozdíl a obrovský.
Jelikož jsem „hračička“ nemohla jsem vynechat atrakci v podobě autodráhy, kde jsem se po dlouhém váhání, čím je člověk starší, tím méně ochotně se ztrapňuje, chopila ovládače a jala se své „závodní minivozítko“ posunovat po dráze. Za statečnost jsem obdržela přívěšek od Renaultu, ale upřímně řečeno bych se raděj naučila jezdit.
Sice mě pánové z firmy Pecka model utěšovali, že to chce cvik, a napoprvé to nejde nikomu, ale neutěšili. A tak mě napadlo něco ve smyslu - ševče drž se svého kopyta. A proto se raděj budu držet pera, či klávesnice. Člověk nemá pokoušet osud.
Avízovanou módní přehlídku Taťány Kovaříkové jsem již nezvládla, a z tzv. celebrit, na něž mířil mikrofón Martiny Jandové jsem zahlédla snad jen Barbaru Nesvadbovou, Vendulu Svobodovou a Markétu Hrubešovou.
A rovněž jsem u stolku konzumovala na stojáka zmrzlinu spolu s mladou modelkou, při pohledu na jejích 35 kg živé váhy, mě téměř přecházela chuť...

Kdyby vám ale někdy někdo nabízel, že se můžete Dámského odpoledne s ... zúčastnit, neodmítejte. I kdyby vás nic z nabízeného programu netěšilo, procházka zámeckým parkem se skleničkou dobrého vína je více než kouzelná.

Zdroj fotografie: agentura 2media


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0305 s