Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 29.6.2022, svátek má Petr a Pavel 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13230
Komentářů: 11308


MěřeníLéčení pránou - Choa Kok Sui

01.10.2007   Lucie Kunešová   Literatura   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Kniha Léčení pránou si získala řadu čtenářů po celém světě. Není divu, však vás také zavede do jiných dimenzí života, vyléčí tělo, projasní mysl a možná se dostanete až k samému osvícení. Získá si i vás!

Pro všechny jogíny nebo lidi zabývající se o esoteriku a mimosmyslové vnímání světa je prána dobře známá. Ví moc dobře, jak s ní pracovat i jak ji co nejlépe využít ku vlastnímu štěstí.
Prána, neboli "ki" je vitální energie, životní síla, jež se nachází všude kolem nás, naplněné je jí i naše nitro, tělo, mysl. Bez prány by nemohl vzniknout život, je to energie udržující důležité pochody v našem těle, v těle přírody a Vesmíru. Pokud nemáme dostatek prány, projeví se to brzy. Musí námi protékat plynule, žádná disharmonie. Jen to je cesta ke zdraví. Správné a účelné využívání této energie dokáže podobné blokády a disharmonie odstranit. A právě o tomto správném a účelném léčení autor pojednává.
Kniha nás zcela vyškolí - vysvětlí základní funkce těla, mechanismus Vesmíru a seznámí nás s energetickými kanály zvané "čakry".
"Všechny čakry musí být zaktivované, čisté a musí vzájemně spolupracovat, " zdůrazňuje Choa Kok Sui.
Nově osvojené informace si můžete vyzkoušet rovnou v praxi. Zkuste si, zda umíte prohlížet auru a nabíjet své ruce pránou. Chce to cvik a trpělivost, časem - slibuje autor - se tomu naučí každý.
S přibývajícími dovednostmi si budete vědomi každého emocionálního bloku, který danou nemoc způsobuje. Každý pocit patří jednotlivému orgánu. Například srdci patří láska a nenávist. Čím více lásky srdci dáváte, tím lépe bude fungovat. V opačném případě se dočkáte srdečních chorob a neurózy. Tohle všechno a mnohem víc se dozvíte na stránkách Léčení pránou.
Poslední kapitola, kdy už plně chápete podstatu bytí, se věnuje Meditaci spojených srdcí. Jedná se o duševní cvičení spojující srdeční a korunní čakru. Provádí - li člověk meditaci spojených srdcí, stéká k němu božská energie naplňujíc ho světlem, láskou, klidem, mírem a silou. Odborně se tomu říká osvícení nebo rozšíření vědomí. Ať už to nazveme jak chceme, pravdou zůstává, že veškeré negativní vzorce myšlení se rozplynou.
Kniha je určena všem, kteří si chtějí sáhnou za hranice svého vědomí...

Léčení pránou vydalo v roce 1996 nakladatelství PRAGMA

Titulní strana převzata z http://www.id.czKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0306 s