Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 9.12.2021, svátek má Vratislav 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníPrádlo v Myšákově Luně

21.12.2007   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Známá rondokubistická stavba v centru Prahy otevírala po své rekonstrukci první obchody. I když prostory Myšák Gallery zatím v podstatě zejí prázdnotou, první butik spodního prádla Luna v České republice naleznete právě tam.

Na otevření této řecko-italské značky nemohla chybět tvář Luny spisovatelka Bára Nesvadbová, která spolu s majitelkou firmy MOD-Invest (která Lunu na náš trh dováží) a zástupkyní Luny samotné, přestřihla pásku, kterou dámy pomyslně otevřely obchod svým budoucím zákazníkům. A diváků měly vskutku dost. Dokonce tolik, že se do prostor butiku ani nevešli.

Z populárních osobností se přišly podívat herečky Markéta Hrubešová i s dcerou Christel, Aňa Geislerová, zpěvačky Iva Frühlingová, Helena Zeťová s maminkou, moderátorka &Stěpánka Duchková, nebo Vladimír Franz s partnerkou Idou Saudkovou. Možná se divíte mužské přítomnosti při otevření butiku s ženským spodním prádlem. Tento výtvarník, skladatel či pedagog v poslední době bývá často spojován v souvislosti s Bárou Nesvadbovou, protože v rámci kampaně Keep a breast vymaloval odlitek jejích prsou. A právě toto dílo nyní zdobní interiér obchodu, protože ho na nedávné aukci vydražili zástupci firmy MOD-Invest. Řecko-italská značka byla již dříve dostupná v buticích se spodním prádlem, avšak nyní ji seženete v první samostatné prodejně v budově Myšák Gallery ve Vodičkově ulici v Praze.

Sortiment spodního prádla značky Luna tvoří dvě řady: klasická a Lovey, určená spíše pro mladší ženy a dívky. Obě řady doplňuje stálá neměnná kolekce (jednodušší střihy a barvy) a sezónní módní kolekce. Kromě spodního prádla nabízí značka Luna i plavky.
Foto: Aneta &Simonková


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0661 s