Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 29.11.2023, svátek má Zina 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 523
Publikovaných článků: 13619
Komentářů: 11402


MěřeníZas mi dal malé oblečení!

27.12.2007   Michaela Wilhelmová   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Vánoce za námi, pod stromečkem každý z nás našel pár dárečků. Obzvláště ženám se však stává, že kdosi (nejčastěji přítel / manžel) poněkud netrefí velikost či vkus. Takové oblečení můžete vrátit, vyměnit, anebo se ho zbavit elegantní a dobročinnou formou – dát jej na někomu, kdo ho potřebuje. Víte ale kam?

Pokud chcete jen sebrat nový kus oblečení a případně k němu přidat i nějaké staré hadříky ze svého šatníku, které odhodíte do sběrné nádoby, využijte určitě kontejnerů Potex. Místo do popelnice a následně na skládce tím dáte oblečení, jak říká patronka projektu Zora Jandová: „hlubší smysl.“ Velké plechové kontejnerové krabice se žlutými popisky přijímají krom oblečení i boty, kabelky, deky atd. Nacházejí se převážně v Praze, ale po jednom najdete už i v Kladně, Kolíně, Choceradech, Říčanech atd. Kompletní seznam najdete na stránkách projektu: www.potex.cz

Myslíte-li si, že kousek oblečení je, ačkoliv se vám moc nelíbí, módní a snadno prodatelný, můžete jej dát charitativním obchůdkům Sue-Ryder. Nalézají se v Praze v ulicích Štěpánská, Koulova (Praha 6), Ke Karlovu, či Michelská. V poslední jmenované sídlí i celé komunitní centrum, respektive velmi útulný domov pro seniory. V duchu sloganu: „Ať koupíte nebo dáte, dobré věci pomáháte,“ přispíváte na chod domova. Buď tím, že darujete něco, co se prodá, nebo tím, že si něco koupíte. A věru je z čeho vybírat.
Samozřejmě můžete udělat dobře i svému srdéčku a darovat teplejší oblečení přímo potřebným lidem - například bezdomovcům atd. A chybí-li po Vánocích i ve vaší peněžence korunky, můžete se pokusit nejhezčí kousky prodat. Nejlépe na internetu, kde můžete přiložit rovnou fotografii oblečení a jen přidat údaje o velikosti a kontakt.

Foto: femina.czKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Renata Šindelářová - 30.12.2007 - 13:23

Hlavně že situaci lze vidět velmi optimisticky. Dostat malé oblečení znamená, že mě vidí štíhlejší! :-)

Od: Michaela Wilhelmová - 4.1.2008 - 12:09

Muzi dle nejakych studii maji zeny krasne idealizovane: nejcastejsi nepomer ve velikostech pry je: kalhotky mensi, podprsenka vetsi. U kalhotek mohu potvrdit, jsem celkem hubenous, ale do toho by se stezi natahla i zizala :o))

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0259 s