Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 1.3.2024, svátek má Bedřich 

Hledej na Rozhledně

Statistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 524
Publikovaných článků: 13677
Komentářů: 11411


MěřeníChcete utrácet?

30.07.2008   Michaela Wilhelmová   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Máte pocit, že už nic nepotřebujete? Nebo jen váháte, co koupit kamarádovi k narozeninám? Letní inspirace v podobě praštěných i praktických věcí ze žhavých zahraničních gadgets obchodů vás určitě pobaví.

Chlebový trezor
Bojíte se zlodějů? Přechytračte je! Realisticky vypadající maketa bochníku chleba je dutá. Spodním otvorem do něj můžete skovávat peníze, šperky i jiné cennosti. A lupič? Ten vám chleba určitě neukradne. Originální pokladnička přijde v přepočtu na 1540 korun a můžete volit mezi modely chléb či ledové zelí.&Spiónská minikamera
Chcete se stát novým agentem 007? Tak to budete určitě potřebovat supertajnou kameru! Tahle není větší než balení žvýkaček, váží jen 18 gramů a hravě jí uschováte třeba v náprsní kapse. Video si poté můžete stáhnout do svého počítače přes USB port. Za pořizovací cenu 7 000 korun zachytíte celé čtyři hodiny okolního dění!


Puzzle budík
Odteď už nikdy nezaspíte. Tenhle budík totiž ráno zároveň se zvoněním vystřelí i čtyři kousky puzzle. A s otravným pípáním nepřestane, dokud všechny kousíčky nesložíte zpátky do jeho vršku. Vyjde na 97 dolarů, což je zhruba 1500 korun.Inzerát v písku
Léto, sluníčko, šumící vlny moře. A vy jste sami. Stydíte se někoho oslovit? Pak vám pomohou zábrany překonat nové žabky. Botky, které mají místo traktoru podrážky nápisy, zanechávající místo stop za vámi slova jako: MAKE LOVE a podobně. Seznamovat se ale lépe budete v zahraničí: česká verze podrážky totiž není k mání.
 


Slunce i Měsíc ve sklenici
Přes den je postavíte na slunce, kde dobijí své solární panely. A v noci vám budou díky LED lampám uvnitř nádob svítit buď v barvách léta, či ledově modré zimy. Sklenice můžete úplně vypnout, nebo nechat svícení na nich – mají v sobě totiž zabudovaná světelná čidla, a tak se rozsvítí zároveň se soumrakem. Hodí se jak do bytu, tak na zahradu. Jedno tajuplné světýlko vyjde na 400 korun.
Svítící bačkory

Honí vás v noci mlsná nebo musíte na toaletu a nechce se vám rozsvěcet? Použijte noční pantofle! Ve špičkách mají zabudovaná světla poháněná lithiovými bateriemi. Díky senzorům se rozsvítí pouze ve tmě. Navíc obsahují hmotnostní čidlo, které světla aktivizuje pouze ve chvíli, kdy vsunete do boty nohu. A cena? 129 dolarů, v přepočtu 2000 korun.


Cheesburgerový telefon
Vypadá skoro jako pravý. Místo smaženého sýru ale ukrývá telefonní přístroj. Když rozevřete umělé housky, můžete jej používat jako klasický mobil. Stojí 133 dolarů (cca 2000 korun). Při koupi získáte i manuál s důležitým upozorněním: Nejezte telefon!Fotky a výrobky nalezeny na gadgets.com a http://www.bimbambanana.com/


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0332 s