Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 9.12.2021, svátek má Vratislav 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13151
Komentářů: 11276


MěřeníPro koho ještě nemáte vánoční dárek? Přece pro sebe!

23.12.2008   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

V čase předvánočním se opět přihlásilo seskupení Czech Fashion Centre, které připravilo pro své zákaznice zajímavé slevy a také typicky vánoční občerstvení. Celou akci završilo pěvecké vystoupení dětského sboru v čele se Sv. Lucií, který zazpíval vánoční koledy.

Ivana Follová (if…), Hana Havelková (HH), Taťána Kováříková (Tatiana), Martina Nevařilová (Navarila - design), Alexandra Pavalová a Ivana &Safránková (Timoure et group) a Hana Stocklassová (Bohéme). Tyto dámy ve svých buticích v trojúhelníku mezi Josefovem, Staroměstským a Václavským náměstím připravily pro své zákazníky předvánoční pohodovou atmosféru, kterou rozhodně nezažijete v žádném z obchodních center, i kdyby se tyto giganty snažily sebevíc. Útulnost, zajímavý interiér nebo ochota personálu navodí v zákazníkovi pocit, že se konečně někdo stará jen o něho. Nejinak tomu bylo i při speciální akci s názvem „Kupte si dárek pro sebe!“, kdy návrhářky vtipně nadhodily, že v čase vánočním se ženeme za přáními jiných, ale sebe vynecháme.

Designérky k této příležitosti připravily ve svých buticích slevy na vybrané artikly, menší dárky a také vánoční občerstvení, takže v Navarila - design jste mohli ochutnat svařené víno, v HH čokoládové brownies anebo v Bohéme švédský glögg, což je svařené víno připravené podle severských tradic a podává se s mandlemi a rozinkami. Právě v posledně jmenovaném butiku Bohéme celou akci zakončilo pěvecké vystoupení dětského sboru, který zazpíval koledy &Stědrý večer nastal, Rolničky, Jak jsi krásné neviňátko, Rychle, bratři, vstávejte a na závěr k tradici Svaté Lucie nemohla chybět Santa Lucia. A proč Svatá Lucie?

Návrhářka Hana Stocklassová po studiu Vysoké školy uměleckoprůmyslové rok navštěvovala University of Design and Craft ve &Svédsku, kde založila i svůj butik, a proto uznává i tamní tradice. Lucie patří ve &Svédsku mezi světice a v její den chodí dívky oděné do bílých šatů v čele se Svatou Lucií do nemocnic, úřadů i škol.
 
Akce „Kupte si dárek pro sebe!“ sice už skončila, nicméně návrhářky stále nechávají slevy na vybrané artikly a jejich obchůdky navozují pocit příjemné atmosféry, tudíž si i nadále můžete jít vybrat autorský artikl, který vám udělá radost. Třeba barevná pletenina od Navarila – design, elegantní a se vším kombinovatelé modely od Tatiany, kvalitní klasika od HH, důraz na detail od Timoure et group, pleteninu v přírodních barvách od Bohéme či hedvábná umělecká díla od if….


Fotografie
: Aneta &SimonkováDětský sbor rozzářil nejen interiér butiku Bohéme, ale i celou ulici Dušní.
Navarila - design nabizí pestrou nabídku pletených oděvů a doplňků.
&Svédské občerstvení a příhodně vytvořené pletené oděvy v butiku Bohéme.
Vánoce v elegantním podání v butiku Tatiana.


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0326 s