Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 1.3.2021, svátek má Bedřich 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 504
Registrovaní čtenáři: 513
Publikovaných článků: 13022
Komentářů: 11216


MěřeníČeský Elvis druhý nejlepší v Evropě!

03.02.2004   Martina Bittnerová   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Když jsem nedávno připravovala rozhovor pro jeden hudební web s českým imitátorem Elvise Presleyho Vláďou Lichnovským, věděla jsem o tom, že se chystá do soutěže v Blackpoolu, samozřejmě jsem mu přála úspěch, ale ani v koutku duše by mě nenapadlo, že nakonec budu ta, která dělala rozhovor s druhým nejlepším evropským a zároveň tudíž nejlepším českým Elvisem.

Vladimír Lichnovský uspěl v konkurenci 53 Elvisů z celé Evropy. Soutěžil v kategorii profesionálů. Vladimír se svým uměním živí, takže má to štěstí, že se v jeho případě skloubila práce se koníčkem - hudbou.

Kvalifikační kolo soutěže proběhlo v pátek 30. ledna 2004. Vládimír z něj postoupil mezi 10 nejlepších. Semifinále pokračovalo v sobotu 31. ledna 2004 odpoledne. Večer poslal do Čech zprávu: "Jsem mezi pěti nejlepšími, horší už to nebude !". A ještě ve dvě ráno zavolal, že je druhý.

Pochopitelně Vladimírovi gratuluji a zároveň mu děkuji, že reprezentoval tak dobře naší republiku. Kéž by podobných úspěchů jen přibývalo.

Webová stránka českého Elvise a jeho bandu, kde také převzali můj rozhovor : http://www.elvispresley.cz/.Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Pavel Schebesta - 3.2.2004 - 15:54

Neratovice mají také svého Elvise
Nevím, jak dalece je známo, že v centru Neratovic žije jeden z českých Elvisů. Sympatický Karel Fischer hrál a zpíval před několika lety se zdejší rokenrolovou skupinou Rockin´ Makers - bohužel se tuším vloni rozpadla. Přesto mám dosud v paměti několik jeho vystoupení, kde stačilo zavřít oči a slyšet skutečného EP. Karel F. přesto svůj vzor slepě nekopíroval, snažil se jít svou vlastní, podle jeho slov, tvrdší rockovější cestou.

Od: Martina Bittnerová - 3.2.2004 - 21:33

Tak o tom nic nevím, dokonce jsem ani nezahlédla, že by tady hráli, od doby, co jsem tu. Je škoda, že se rozpadla a že ho už neuvidím.

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0528 s