Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 29.2.2024, svátek má  

Hledej na Rozhledně

Statistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 524
Publikovaných článků: 13677
Komentářů: 11411


MěřeníBuržoustem snadno a rychle: Zlatý bourák i vibrátor!

09.02.2010   Michaela Wilhelmová   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Nevíte co s penězi? Tak to pro vás máme pár tipů na koupi běžných věcí, které mají něco navíc - všechny jsou zlaté! A dřete-li bídu s nouzí? Alespoň se pobavíte, za co všechno mohou lidé utrácet...

Městečko Pforzheim v Německu proslulo výrobou hodinek a samozřejmě i zlatých šperků. Ne nadarmo se mu až v zámoří přiléhavě přezdívá “the City of Gold” - město zlata. I proto by vás nemělo šokovat, když na ulici jen tak tak uskočíte před hvízdajícími pneumatikami nevídaného auta. Zlatého Porsche! Jinde na světě prý stejnou raritu (leda u jiné značky) nenajdete. A kolika karátový že tenhle bourák je? 22! O čem již výrobci tolik nemluví je fakt, že modelů je devět. Sice jsou zatím všechny k vidění v Německu, ale je jen otázkou času, kdy si tyhle designové kousky odveze i nějaký magnát za oceán. Primát místních tak přestane platit.

Nemáte-li na Porsche, zkuste si koupit alespoň zlatou Nokii 8800. Přijde vás "jen" na 350 liber... 10 400 korun v přepočtu vás beztak bude stát lepší model nepozlaceného telefonu.

Pro klasické vášnivé fotografy se najde také jeden kousek. Tento Nikon dokonce získá cenu coby nejlepší fotoaparát své kategorie. Pravda, píše se tehdy rok 1984, ale pozlacení a patina historičnosti mu naopak na ceně dodává. Zlato je na něm dokonce 24karátové!

l

To kabelka s pozlacenou patinou zvaná Morning After Mini přijde na 595 dolarů. Designérkou je oděvní návrhářka Rebecca Minkoff.

A opět jedna 24karátová lahůdka. Dokážete si představit, že vám v obýváku stojí domácí kino s dokonalým zvukem? Že ano? A teď si k tomu zkuste vybájit technologii s pozlaceným povrchem. Máte ji před očima? Je to LG LH-C643!

Pro maminky prominentních dětiček, které již nevědí, kam peníze vrazit, doporučujeme koupi jednoho z 10 ve Velké Británii vyrobených a ve Státech prodávaných zlatých kočárků. Kousek přijde na 860 dolarů.

Až zbohatlické dítko odroste vození v pozlacené kárce, může šlápnout do pedálů 24karátového sportovního kola BMX. Ale chraň ho ruka páně, aby ho někde odřel! Však stojí pořádně mastných 12 378 dolarů. Dražší kolo v produkci BMX nenajdete.

150 dolarů za kus a je vaše! Který hráč by neocenil úžasné kostky na Člověče nezlob se, hazard i Dračí doupě. A když budete na mizině, můžete hrát i o tu kostičku...

Uhádnete, komu patřil tenhle zlatý skvost v podobě pušky AK-47, lidově řečeno zlatého kalašnikova? V bagdádském paláci se jím chlubíval Sadámův syn Udaj.


Zlato se dá využít nejen na moderní Porsche, ale starého Forda.

Právě se díváte na motor, kterým by nezhrdla žádná vychytralá žena. Najdete v něm totiž pekelně vysoké procento zlata i drahých kovů! Však ho na výstavě aut musela hlídat pořádně velká ochranka...

Dali byste dětem na hraní zlatého Transformera? Někdo evidentně ano. Vnitřek je naštěstí plastový, ale tenoučké pozlacení zvedá cenu figurky dvěstěnásobně. Pokud vaše dítko cumlá hračky, budete mít doma skrz naskr "golden kid". 

A na závěr opravdová lahůdka v ceně 1500 dolarů. Elo Vya je skutečně zlatý vibrátor! Zlato je 18karátové a nezbývá než čekat, která prostopášná celebrita po něm sáhne...   

Fota: www.moolf.com, www.friendskorner.com, www.toxel.comKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0434 s