Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 28.11.2021, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13145
Komentářů: 11273


MěřeníLucie Bílá, Halina Pawlovská a Simona Krainová otevřely nový butik

23.02.2010   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Nejedná se o obchod s oblečením, i když produkty, které "butik" nabízí, představují obdobný luxus a vyjadřují styl svého majitele. Na novou prodejnu s nábytkem až z Dubaje se, kromě výše zmíněných kmotřiček, přišla podívat i řada dalších populárních osobností, a tak se podívejte, které interiérové kousky budou možná zdobit jejich příbytky...

Otevření AvenueDesign si nenechali ujít např. moderátorky a čerstvé maminky Eva Aichmajerová Decastelo a Zuzana Belohorcová s přítelem, modelky Lilian Sarah Fischerová a Ndeshi Nangolo, zpěvák Sámer Issa nebo paní Eliška Hašková Coolidge, která pracovala jako zvláštní asistentka pěti amerických prezidentů a v současné době se mimo jiné věnuje výuce etikety.

Hlavní část večera zahájily svým příchodem tři sudičky. Bílá, Pawlovská i Krainová, každá za sebe popřála úspěch novému obchodu, ale došlo také na kulturní vložku. Halina Pawlovská si připravila báseň na téma AvenueDesign, v rytmickém stylu pokračovala  Lucie Bílá, která za doprovodu Petra Maláska zazpívala dva songy ze svého repertoáru.

Tyto dámy se ovšem hlavními tvářemi večera nestaly náhodou. Hlavní spolupracovník AvenueDesign Ing. Arch. Petr &Sulc projektuje byty právě Lucii Bílé a Simoně Krainové, navíc spolumajitelku butiku Lucii Libovickou pojí přátelství se všemi třemi sudičkami.

Avenue Design – produkty z destinace nám vzdálené, ale přesto blízké
V prostorách pražského Holešovického pivovaru se otevírají brány exotiky. Ti, kdo touží po kouscích evokujících arabský styl, si zde jistě přijdou na své. AvenueDesign totiž dováží originální kusy nábytku z Dubaje, což je destinace dovolených, kterou si Češi oblíbili jako jedni z prvních. Pokud si tedy chtějí připomenout tamní atmosféru, mohou si vybrat z nabídky elegantního černobílého nábytku, luxusních doplňků ve zlaté a stříbrné barvě nebo jiných módních barevných kousků. Součástí sortimentu je i kolekce luxusních sedacích souprav a interiérových doplňků, navržená exkluzivně pro AvenueDesign. Společnými prvky této kolekce jsou pečlivý výběr materiálů a vysoká kvalita provedení do nejmenších detailů.


Mladé slečny si lebedí v komfortu dubajského křesla...... které také vyzkoušela Eva Aichmajerová Decastelo...... a k níž se přidaly i moderátorka Zuzana Belohorcová a modelka Ndeshi Nangolo...... a nakonec zapózovali se Zuzkou a jejím přítelem Vlastou Hájkem i majitelé butiku.Ndeshi na dalším interiérovém kousku v butiku.Simona Krainová ve společnosti Lucie Bílé a Lucie Libovické.

Foto: Aneta &Simonková


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0373 s