Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - První konopný magazín právě vycházíÚvodník: Od pondělí 20. 9. bude zdarma na více než 70 vybraných místech republiky k dostání první, ryze český, lifestylový free magazín o konopí a konopné kultuře jménem Legalizace.

Článek: Magazín Legalizace je papírovým rozšířením rozsáhlých internetových stránek občanského sdružení Legalizace.cz. Kromě aktuálních informací o současné drogové legislativě nabízí časopis i ucelené a objektivní informace o konopí ve všech jeho aspektech. Čtenáři na stránkách nového magazínu najdou rady pro odvážné pěstitele i nemocné , kteří se konopím léčí nebo o této alternativní léčbě uvažují. V pravidelných rubrikách časopis nabídne rozhovory se známými osobnostmi, novinky z domova i ze světa, názory odborníků na léčivé i negativní účinky konopí a konopných drog, články o ekologii, aktivismu a mnoho dalšího zajímavého čtení a zábavy.

V prvním čísle si nenechte ujít exkluzivní rozhovor s Danem Bártou, který neví kam dřív skočit, nepropásněte článek o osobní zkušenosti pacienta, kterému konopí pomohlo v boji proti zákeřné nemoci nebo se staňte svědky lítého boje mezi českými konopnými veletrhy v rubrice Na ostří listu.

Free magazín bude vycházet každé dva měsíce a již teď je připraven k bezplatnému odběru na všech „správných místech“ nejen po celé České republice, ale i na Slovensku. Magazín samozřejmě najdete také v elektronické podobě na adrese http://magazin.legalizace.cz

Nemá cenu strkat hlavu do písku. Na straně jedné zde vystrkuje růžky legalizace drogy, na druhé straně je svědectví o prokazatelné úlevě nemocným, těm, jimž medicina neumí pomoct. Ne, nemluvíme o léku. Jen o té úlevě. A nezapomínejme, že stát s radostí umožňuje žít tabákovému průmyslu, výrobcům alkoholu jakbysmet. A nikdo nepochybuje, že v obou případech se jedná o drogu rovněž. Co dodat? Křičme: Vše s rozumem!


Zdroj textu: Robert Veverka, tiskový mluvčí legalizace.cz
zdroj obrázků
www.magazín.legalizace.cz
20.09.2010 - redakce