Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Čarování na hradě KostÚvodník: Víkend plný tajemství, magie i zábavy pro celou rodinu vás čeká na hradě Kost 30.-31. 7. 2011. Ať už hledáte odpovědi na své otázky ohledně zdraví, lásky, vztahů, kariéry či správné životní cesty, nebo chcete jen strávit příjemný den v kulisách jedné z nejkrásnějších českých památek, určitě se vydejte na 8. ročník Čarování na hradě Kost.

Článek: Čarování na Kosti je mnohými považováno za nejlepší akci zaměřenou na zdraví a esoteriku, která se v naší zemi koná. A návštěvnost, která každým rokem stoupá, naznačuje, že tomu tak opravdu bude.
A co zajímavého vás tedy může o posledním červencovém víkendu na Kosti čekat?

Přední čeští i zahraniční léčitelé, astrologové, numerologové, věštci a další odborníci přijedou, aby pomohli řešit vaše zdravotní, partnerské, osobní či jiné problémy. Máte-li tedy mysl otevřenou i pro alternativní způsoby vnímání sami sebe i svého okolí, můžete  tak získat  úžasnou příležitost.
 
Po dlouhé době například na veřejnosti vystoupí jasnovidec a kartoman Slávo Heřmánek, který má klientelu prakticky z celého světa.
Bohatý program čeká na děti. Během víkendu uvidí kouzelnickou show Magic Alexe (kouzelník a finalista Talentmanie), mohou soutěžit o ceny, prokázat výtvarné schopnosti a užít si spoustu další zábavy.
Dospělí se mohou setkat se známou herečkou, spisovatelkou a bylinkářkou Lubou Skořepovou, která se s vámi podělí o své zkušenosti z oblasti léčitelství, astrologie a komunikace s přírodními silami a bytostmi.
V sobotu vás svým vystoupením potěší zpěvačka Jitka Zelenková, skladatel a interpret relaxační a esoterické hudby Richard Pachman či dámská country skupina Stařenky (bývalé členky Schovanek ze 70. let).
V neděli si pak můžete poslechnout Milana Drobného a v 14.00 vám úsměv na tváři vykouzlí jeden z nejlepších současných bavičů a humoristů Josef Alois Náhlovský

Nebudou chybět ani zajímavé přednášky. Mgr. Jarmila Podhorná pohovoří o gemmoterapii a Mgr. Jiří Čehovský o autopatii.
 
Za zvýhodněné ceny si můžete nakoupit knížky, léčivé obrázky a kameny a spoustu zajímavých věciček pro zdraví, čarování i jen tak pro radost.
 
Nezbývá než nazout pohodlné boty, do batohu zabalit svačinu a s dobrou náladou vyrazit.


Osmý Čarodějnický kongres
hrad Kost  
30.-31. 7. 2011, v sobotu od 9.00 do 19.00 a v neděli od 9.00 do 17.00 hod.

(foto zdroj heartblog.blog.cz, linkuj.cz)

13.07.2011 - redakce