Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Kde si užít poslední letní koncerty? Vyrazte na Letní parket Výrava!Úvodník: U Hradce Králové můžete stále ještě navštívit koncerty Xindla X, NightWork, Krucipüsku a dalších. Tamní scéna zve příznivce hudby a rozličných žánrů, aby si užili poslední letní dny v rytmu muziky.

Článek: V letošním roce se na Výravě vystřídala opravdu zvučná jména. Hana Zagorová a Petr Rezek, Tomáš Klus, Ewa Farna, Aneta Langerová, Monkey Business a další interpreti, kteří zpestřovali léto návštěvníkům východočeského kraje. Tím ovšem výčet nekončí a jede se dál.

Již 19. srpna se zde ukáží Hárlej a Komunál (od 21.00), 26. srpna NightWork a Xindl X (od 20.30), 2. září Škwor a Krucipüsk (od 20.30) a sezónu ukončí 9. září Vladimír Mišík & ETC. a Spektrum (od 20.30). Výběr je stále atraktivní, a pokud jste své oblíbené kapely nebo interprety nestihli na festivalech nebo si některé zážitky chcete zopakovat, tak vyrazte směr východní Čechy.

Doprava
Na Výravu se jede z Hradce Králové po silnici č. 308 směr Černilov, Nové Město nad Metují. Po projetí Černilova zhruba po 2 km odbočte vpravo a asi po dalším 1 km dojedete do Výravy. Zastřešený areál Letního parketu Výrava najdete po levé straně. K dispozici je i svozová doprava, o které se dočtete na stránkách (viz. níže).

Na vyhrazených místech můžete pak zdarma parkovat i stanovat.

Více informací naleznete na stránkách www.vyrava-letniparket.cz

Foto: Aneta Šimonková

17.08.2011 - Aneta Šimonková