Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Blanka Matragi se vrací ve velkémÚvodník: Je to již pět let, co se odehrála velká výstava v Obecním domě a také módní přehlídky Blanky Matragi. Veřejnost i sama módní návrhářka byly nadšeny a nyní se opět chystá více akcí, které si nemůžete nechat ujít. Rozhledna proto zjišťovala u spolupracovníků paní Matragi, čím nás designérka okouzlí nyní.

Článek: Tento podzim oslaví módní návrhářka, která působí hlavně v arabském světě, třicet let své tvorby. A prostřednictvím nadcházejících projektů se podělí o svoji radost s širokou veřejností. Pokud obdivujete tuto návrhářku, tak si můžete sami ukrojit z pomyslného dortu „30 let tvorby madam Blanky“, protože řada akcí bude dostupná i těm, kteří mohou o jejich modelech spíše jen snít. Připravte tedy kalendář a poznamenejte si následující akce.

Podzim s Blankou Matragi
Vychází nová kniha o Blance Matragi, s názvem Jedu dál. Pokud budete chtít mít tento svazek i podepsán, tak autogramiáda se bude konat 29. září v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v Praze (od 17 hodin).

5. října
se budou konat dvě gala módní přehlídkyV 17 hodin a ve 20 hodin se v Obecním domě v Praze budete moci opět kochat večerními modely šatů a také poznáte i další aktivitu Blanky Matragi. Představí se multifunkční sportovní kolekce Pret á porter. Lístky budou k prodeji začátkem září.

O dva dny později, 7.října, bude zahájen prodej kolekce a doplňků Blanky Matragi v jejím obchodě v ulici U Prašné brány 2. V této souvislosti byl také založen i ateliér Matragi Design s.r.o., který sídlí na téže adrese. Zde bude paní Matragi přijímat své klienty na předem domluvenou schůzku (lze se objednat na telefonních číslech 222 002 594 nebo 606 022 099).

Taktéž 7. října bude veřejnosti otevřena výstava Blanky Matragi v Obecním domě v Praze, která bude přístupná denně od 10 do 19 hodin.Foto: Aneta &Simonková


30.08.2011 - Aneta Šimonková