Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Monika Bagárová se dala na návrhářství šperků!Úvodník: Do povědomí diváků se zapsala jako nejmladší semifinalistka první řady československé SuperStar. Nyní ale Monice Bagárové nestačí jen loudit sametové tóny svého nezaměnitelného hlasu. Mladá zpěvačka má i výtvarný talent, a proto se s budoucí plnoletostí vrhá na další obor - navrhuje šperky.

Článek: Monika Bagárová nejen, že se dala na nový obor, ale navíc ji poznáme ve světle, ve kterém jsme ji ještě nespatřili. Zpěvačka byla dosud nevinnou dívenkou, nyní se ale mění v ženu vamp. Na fotografiích k novému projektu sběratelských prstýnků Briliantina odhodila nejen zábrany, ale i luxusní šaty, do nichž na veřejnosti obvykle halí své křivky. Sexy brunetku na nich zdobí jediné, vlastnoručně navržený šperk. „Přiznávám, že jsou to nejodvážnější fotky, které jsem nafotila. Souhlasila jsem s nimi, protože mě celý koncept doslova nadchnul. Navrhnout si vlastní prstýnek je přece tak originální! A jak jinak ho nechat vyniknout než na nahém těle,“ svěřila se Monika, která na svůj prsteníček navlékla stříbrný prsten ve tvaru růže s okvětními lístky v barvě kobaltové modři osázenými drobnými kamínky.

 „Navrhování jsem úplně propadla. Nebylo nic zábavnějšího než si nakreslit prstýnek, který bych chtěla nosit na ruce. Zato vybrat z desítek návrhů jediný mi trvalo hodiny. Nakonec jsem zvolila Tajemnou růži, protože je trochu tajemný. Jeho pravou krásu objevíte, až když se na něj pořádně a dlouze zadíváte. A když objevíte jeho tajemství, už ho nikdy nebudete chtít sundat. Stejně jako já,“ dodává zpěvačka, která září také v televizní reklamě na šperky téže značky a kolekci sběratelských prstýnků 23. května v pražském Bontonland Megastoru slavnostně pokřtí.

Tím ale velkolepá oslava její plnoletosti nekončí. Naopak, nafocení odvážných fotografií je teprve začátek. Kromě nich si Monika udělá radost 24. června narozeninovým koncertem v Jazz Docku a začátkem července odletí do New Yorku. „Podívat se do New Yorku bylo vždy mým snem. Chci spojit příjemné s užitečným. Poznat skvělé město, zároveň zdokonalit svoji angličtinu, zapracovat na zpěvu, a pokud se vše vydaří, natočím tam nový videoklip k připravovanému duetu. A samozřejmě podniknu nějaké výlety do jazz clubů a shopping center. Takhle jsem si oslavu svých osmnáctých narozenin vždy představovala,“ těší se Monika.

Zdroj a foto: archiv značky Briliantina
29.05.2012 - Aneta Šimonková