Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Koncert v barvách SeMaForu: herci a zpěváci zpívají pro nadační fondÚvodník: Dobře se pobavit a zároveň pomoci dobré věci můžou všichni ti, kteří přijdou 8. listopadu 2012 v 19 hodin do semaforského divadla, kde se uskuteční Koncert v barvách SeMaForu. V doprovodu swingové kapely Jakub Šafrt Trio zazpívají Petr Macháček, Dáša Zázvůrková, Leona Machálková a Václav Kopta.

Článek:
 
Večer v rytmu semaforských šlágrů zahájí dobročinný bazar s výrobky od handicapovaných dětí, vánočními přáními a s kalendáři pro rok 2013.

Hlavní program Koncertu v barvách SeMaForu je sestavený z písní z muzikálů Dobře placená procházka, Kdyby tisíc klarinetů, Zločin v šantánu a dalších, nejen semaforských melodií. Známé songy zazpívají herci a zpěváci Petr Macháček, Dáša Zázvůrková a jejich hosté - Leona Machálková a Václav Kopta - v doprovodu swingové kapely Jakub Šafr Trio.

Koncert uvede moderátorka a patronka Nadačního fondu Slunce pro všechny Hana Heřmánková

Bonusem večera bude společné setkání v divadelním baru s občerstvením z Kavárny Slunce.

Výtěžek celé akce bude věnován na víceúčelové hřiště integrované mateřské školy v Kyšicích, která je součástí zařízení Slunce. Velmi oceňuji, že se v této době, kdy divadlům chybí peníze více než kdy jindy, sejdou umělci, aby udělali dobrý skutek a pomohli nám sehnat peníze na vybudování hřiště u mateřské školy,“ říká Blanka Dvořáková, zakladatelka Nadačního fondu Slunce pro všechny.
Za Vaši podporu, která může být i ve formě finančního daru, Vám upřímně děkujeme.
Vstupenky na koncert zakoupíte na pokladně či webových stránkách divadla Semafor, a to za cenu 249 korun. Za dárcovskou vstupenku zaplatíte 499 korun.

Více informací na: www.slunce.info  http://koncertvbarvachsemaforu.webnode.cz
 
Koncert v barvách SeMaForu: 8. listopadu 2012 od 19hod. v divadle Semafor
07.11.2012 - redakce