Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Moravcová s Vernikem přišli o šaty za 6 miliónů!Úvodník: Kosmopolitní křižovatkou se stala Fashion Night Show, jejíž moderování se ujala modelka Nikol Moravcová a izraelský moderátor a stylista Alex Vernik. Publikum, které tvořili převážně cizinci, tak naslouchalo nejen češtině a ruštině, ale také angličtině a hebrejštině. Rozuměl tedy opravdu každý.

Článek: Program byl opravdu nabitý; pěvecké vystoupení Uljany vystřídalo taneční vystoupnří, balet a prezentace fotografií Lucie Robinson a Pavla Hajného, nafocených s modelkami Nikol Moravcovou, vice miss ČR 2009 Lucií Smatanovou, Gabrielou Zánovou a ve světě úspěšnou modelkou Dominikou Synkovou. Ty pak s dalšími kolegyněmi a kolegy předvedly nejnovější kolekce značek Richmond, iTime, La Perla, šperky z klenotnictví Lapis Diamond. Nevšedním doplněním byla přehlídka psích oblečků nově otevřeného salonu v Konviktské ulici.Publikum se bavilo až do okamžiku, kdy měl přijít zlatý hřeb večera, předvedení diamantové róby v celkové hodnotě 6 000 000 Kč módní návrhářky Jitky Klett. "Viděli jsme ji rozčílenou odejít ještě před přehlídkou,"uvedla jedna z pořadatelek. Důvodem prý bylo rozčarování movitých hostů, kteří šaty shlédli v časopisu Gate, jehož první číslo se během programu křtilo. "Ty šaty opravdu nepůsobily jako něco výjimečného", potvrdilo několik dam," rozhodně ne tak, že by si je někdo za ty milióny koupil ..."

Zklamané publikum se zklidnilo až během vlasové show salonu Hair Point, který se postaral i o účesy moderátorů a všech modelek.


Zdroj a foto: Jiří Gabriel, časopis Gate
 


18.12.2012 - Aneta Šimonková