Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Dámy, víte, jak v každém věku stát za hřích?Úvodník: Ať je vám, kolik je, pořád vypadáte sexy. Myslíte, že vás chceme balamutit dalšími snad už z miliónů rad, jak být navždy mladá a žádoucí? Omyl, máme pro vás knížku, kdy její autorka potvrzuje, že stát za hřích v každém věku jde.

Článek: Ani bychom nemuseli psát recenzi, stačí přiložit fotografii autorky nové knihy V každém věku stát za hřích Dagmar Březinové. Tipněte si, kolik této kostýmní výtvarnici je.
www.brezinova.eu
 
Této dámě bude je 64 let, takže nejlepší reklamou na svoji knížku je jen ona sama. Tajemství jejího literárního díla i tak ale tkví v něčem úplně jiném. Nepředstavujte si, že budete krok po kroku studovat návod na pleťovou masku pro vypnutí pleti, že se budete prodírat značkami kvalitních krémů nebo že se budete trápit dalšími „zaručenými“ dietami. Dagmar Březinová s vtipem přináší tipy a rady, jak si okořenit život. Už jen pročítání jednotlivých poznámek vám vykouzlí úsměv na tváři a ať se vám to zdá jako klišé, faktem je, že krása vychází hlavně zevnitř.
 
Svazek je graficky zdatně zpracovaný. Knížka se skládá spíše z postřehů a vtipných komentářů, takže knihu můžete vytáhnout kdykoli budete mít chuť. Nepočítejte ale jen s plytkými radami, Dagmar Březinová čerpá ze svého života, takže se vám opravdu dostane spolehlivých rad, jak vypadat tak skvěle jako autorka. Knížka vás pobaví svoji nevšedností a důvtipem a díky tomu si ze svazku odnesete více, než kdybyste postupně studovala návody, jak být vysoustruhovaná dvacítka.
 
Dagmar Březinová, V každém věku stát za hřích, Ikar, 2012, 208 stran, 329 korun.


 
Zdroj foto: www.bux.cz

 
 

 
 


07.01.2013 - Aneta Šimonková