Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Děti, užijte si sportovní odpoledne v Galerii HarfaÚvodník: Máte doma malého neposedu, který potřebuje spoustu pohybu? Nebo by vaše batole či předškolák potřebovali probudit ze zimního spánku a trochu se protáhnout? Pak přijďte v sobotu 6. dubna 2013 do obchodního centra Galerie Harfa, kde se od 14 do 19 hodin bude konat Malé sportování s First BIKE a Monkey´s Gym. Vstup je zdarma.

Článek: Sportovní odpoledne startuje v příjemném prostředí dětské tělocvičny Monkey´s Gym, jejíž zkušení instruktoři se budou dětem po celou dobu věnovat. A na co se děti mohou těšit? Kromě zábavného cvičení si mohou zajezdit na odrážedlech First BIKE a také si na těchto kolech bez pedálů zahrát fotbal. Na dalších stanovištích si děti vyzkoušejí minigolf, košíkovou a zlatým hřebem odpoledne bude pro většinu přítomných capartů určitě skákání na trampolíně.
Cestou na každé stanoviště budou děti sbírat razítka a na konci je čeká sladká odměna. Nezapomněli jsme ale ani na dospělé, konkrétně na maminky, které většinou nemají kvůli péči o děti příliš času samy na sebe. Připravili jsme pro ně vizážistku, která poradí, jak na jarní líčení,“ říká Martina Tlustá, marketingová koordinátorka Galerie Harfa.

Zdroj: Crest Communications
Více na:
www.galerieharfa.cz
03.04.2013 - Aneta Šimonková