Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Jakub Kohák si dává pauzu od práce



Úvodník: Jakub Kohák (39), režisér a herec známý dnes především z televizních reklam, si nyní dává pauzu, aby si vyčistil hlavu a nové nápady se jen hrnuly. Rozhodnul se tak ze dne na den, ale jelikož dlouho bez práce nevydrží, nechal se zaměstnat jako poslíček, který doručuje zásilky. Hned první den v novém zaměstnání však dostal speciální úkol. A jak se s ním dokázal poprat? Samozřejmě s úsměvem!

Článek:
Při své tvorbě Jakub často vymýšlí hercům různé schválnosti a nelehké úkony, které musí zdolat. Tentokrát se ale role obrátily a vše si vyzkoušel na vlastní kůži. Jako tvář kampaně „Doručujeme radost“ společnosti DPD se na jeden den musel stát kurýrem a doručit dárky výhercům soutěže. Tohoto úkolu se Jakub ujal s radostí a sám osobně výhercům dovezl jejich odměny - elektrickou kytaru, model letadla, perlový náhrdelník a model automobilového veterána. Všechny tyto věci byly součástí promo videa, ve kterém si Jakub zahrál hlavní roli a těmito dary doručoval radost.
Asi největší zážitek měl osmiletý chlapec, kterému doručil elektrickou kytaru v době vyučování, a tak v celé škole vzniklo velké pozdvižení. „Předávání dárků mě moc bavilo, byl to pro mě takový relax a něco jiného než normálně dělám. Řidiče, kteří tráví většinu času na cestách, obdivuji, protože doprava na silnicích není vždy ideální.“ vyjádřil se vždy usměvavý režisér. Do soutěže se stačilo jen přihlásit a vyplnit, jaký dárek, komu a proč chcete poslat.

Videoklip naleznete na serveru youtube
http://www.youtube.com/watch?v=hHATnEI-wBk



Ikonka: Společnost DPD




29.06.2013 - redakce