Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - ROZPUSTILÉ ŠVÉDSKÉ DJKY ICONA POP SE V ŘÍJNU CHYSTAJÍ DO PRAHY!Úvodník: &Svédská dvojice DJek vystupující pod jménem ICONA POP prýští odvážnou směsicí elektronického popu, indie a punku, a v Praze se představí vůbec poprvé 26. října v Paláci Akropolis. ICONA POP omámily hudební scénu loni v létě se svojí hitovkou I LOVE IT. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro od 5. července.

Článek: ICONA POP jsou dvě DJky, Caroline Hjelt a Aino Jawo, pocházející ze švédského Stockholmu. Momentálně však tvoří svoji hudbu střídavě v New Yorku a Los Angeles. Duo už vydalo dvě EP a jedno studiové album a dále poctivě pracují na dalších hitech. Hitovka I LOVE IT se objevila také např. v počítačové hře NEED FOR SPEED: MOST WANTED, v německé televizní reklamě na Coca-Colu a stala se z ní i průvodní skladba jedné z amerických reality shows - však má také přes 25 miliónů shlédnutí na YouTube a bezpočet remixů!
 
Moc nás těší, že se nám podaří do ČR dovézt právě ICONA POP. DJky se jedna bez druhé neobejdou nejen co se vokálů týká - však se také seznámily na jedné houseparty, padly si do oka a další den na to založily kapelu. Jejich letní hitovku zná snad každý, ale je v nich mnohem víc, než přímočarý pop - experimentují, navazují zajímavé spolupráce s jinými umělci. Bude se nač těšit, protože v Akropoli zaručeně připraví pořádnou párty!” vyjádřil se k vystoupení ICONA POP jeden ze zástupců pořadatelské agentury Fource Entertainment.
 
Nepropásněte tuhle parádní akci - zajistěte si své vstupenky již teď v síti Ticketpro! Vstupenky stojí 495.- Kč (včetně poplatků) a v prodeji jsou od 5. července.
 
Oficiální Facebook Event: https://www.facebook.com/events/675687659124543/
Ticketing link: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/1110400-icona-pop.html
Oficiální videa:
 
I LOVE IT (feat. Charli XCX) - http://youtu.be/UxxajLWwzqY
MANNERS - http://youtu.be/rY-dKxGpBLg
READY FOR THE WEEKEND - http://youtu.be/rRplPAtTF5M
NIGHTS LIKE THIS - http://youtu.be/CbN2AQEDUtY
 
 
Zdroj: fource.com


06.07.2013 - Aneta Šimonková