Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Luba Skořepová roztančila Honzu Kříže!Úvodník: Že není devadesátka žádný věk, předvedla herečka Luba Skořepová na zahájení vernisáže svých fotografií z kalendáře pro rok 2014.

Článek: Protože se první den vernisáže odehrával ve stylu Pomády, nemohl chybět Honza Kříž, který právě za roli Dannyho v muzikálu Pomáda získal prestižní ocenění Thalie. "Jak se to dělá, aby člověk k takové ceně přišel, můžeš mi poradit? Mně se nějak vyhýbá", využila příležitosti stále aktivní herečka a v žertu podotkla, že na ni Thalie čeká v pětadevadesáti za celoživotní dílo.

To byl ovšem jediný okamžik, kdy jinak rozverná herečka tak trochu zvážněla. Celý podvečer si doslova užívala záblesky fotoaparátů a natáčení pro televize, které přišly atmosféru netradičního zahájení vernisáže zachytit. S Honzou Křížem nejen pózovali, ale předváděli různé scénky a dokonce si i zatančili!
"Pro mě to je obrovská čest, dělat paní Skořepové garde a ještě k tomu v kostýmu mé oblíbené role", přiznal sympatický muzikálový herec. Protože se Luba Skořepová rozhodla, že kalendář doplní o ještě jeden měsíc, v němž si bude jen užívat všech příjemností, které život nabízí, hledala fotografka kalendáře Alena Hrbková příhodné prostředí, hodící se atmosférou k těm, která již v kalendáři jsou.Alena Hrbková a Luba Skořepová

"Mám fotku s kozou, husou, na motorce, ale žádnou v autě s nějakým pěkným, mladým šoférem",
nechala se slyšet Luba Skořepová. A hned dodala, že si představuje cabriollet a focení by mělo proběhnout ve stylu období Pomády, které herečka považuje za jedno z nejpříjemnějších, co se života týče.

Volba tak padla na autosalon Car Motors MB v Koněvově ulici v Praze 3, kde veterány ochotně zapůjčili a zároveň poskytli prostory k vernisáži fotografií z kalendáře.

Výstava zde bude probíhat až do 6. září, každý den od 8-18 hodin, bez vstupného a fanoušci si mohou i zakoupit kalendář. (cena 300 Kč)
 
Kalendář zpracovali: 
Foto: Alena Hrbková
Styling: Anna Lugorsi Nováková
Vizáž: Leila Ayari
 


Jan Kříž a Luba Skořepová a´la PomádaZdroj: Kloboukfilm


 


27.08.2013 - Aneta Šimonková