Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Co letos nemůžete propásnout? Fashion show Blanky MatragiÚvodník: Umělecká díla vetknutá do šatů. Skvostné malby, luxusní výšivky, motýlí šaty, snové svatební róby. Blanka Matragi ohromila vším a nyní se nás chystá lapit znovuzrozením. Znovuzrozením Fénixe. Nové modely uvidíte na charitativním večeru společnosti CENTRAL GROUP dnes 13. února. A hvězdou večera bude topmodelka Denisa Dvořáková.

Článek:

Podle programu nepůjde pouze o módní přehlídku, ale o velkou show. Tu pořádá právě  CENTRAL GROUP k 20. výročí svého vzniku. To vše rovnou v charitativním pojetí, protože akce se koná ve prospěch Nadačního fondu pro zdraví dětí. Na co se můžete těšit? Na premiéru exkluzivní kolekce „Znovuzrození Fénixe“, kde se budete kochat nejnovější haute couture kolekci známé návrhářky. Chybět nebude ani přehlídka modelů dostupnějších širší veřejnosti, tedy kolekce Ready-to-Wear, kterou můžete zakoupit v butiku návrhářky, který najdete u Obecního domu v Praze. Na přehlídce se také objeví světová topmodelka Denisa Dvořáková a program doplní i houslový virtuos Pavel Šporcl a operní hvězda Andrea Kalivodová.

Jak získat vstupenky

Zájemci si mohou vybrat místa k sezení v jedné ze 7 kategorií. Podle zvolené kategorie se odvíjí výše ceny za vstupenku – od 2.200 Kč do 9.700 Kč. Speciální nabídkou je omezený počet vstupenek na afterparty za účasti Blanky Matragi a Denisy Dvořákové. Více informací najdete na webu akce www.matragi2014.cz.

 

Zdroj a foto: www.matragi2014.cz


Malou ochutnávku ale přinášíme již nyní ve fotogalerii:

Blanka Matragi s Martinem Severou
 
Takhle se rodí Fénix

 07.01.2014 - Aneta Šimonková