Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Polabská vrba - literární soutěž pro senioryÚvodník:

Článek:

Knihovna Eduarda Petišky vyhlásila ve spolupráci s Městem Brandýs nad Labem - Strará Boleslav druhý ročník Polabské vrby - pamětnické literární soutěže. Zúčastnit se se může každý, kdo se "cítí být seniorem".

Soutěž vychází projektu Napiš svůj příběh, zachyť svou vzpomínku!, jehož cílem je sběr vzpomínkových textů. Přispěvatelé mohou vedle soutěžních prací zasílat i nesoutěžní vzpomínkové a pamětnické texty.

Autoři mohou posílat soutěžní příspěvky na libovolné téma, nebo se mohou nechat inspirovat tématem, které jsme pro daný rok vybrali. Téma letošního ročníku zní „kniha mého života“. Uzávěrka soutěže je 14. května 2014.

Příspěvky mohou být odevzdány ve formě strojopisu, rukopisu či v některém z běžných elektronických textových formátů. Rozsah strojopisných příspěvků či příspěvků v elektronické podobě může být nejvýše 15 normostran, rukopisné příspěvky mohou mít až 20 stran. Přijímána budou pouze původní díla, která nebyla dosud publikována ani nebyla přihlášena do jiných soutěží.

Všechny příspěvky lze dodat v tištěné a ručně psané podobě na adresu Knihovna Eduarda Petišky, Ivana Olbrachta 36 nebo v elektronické formě na adresu info@knihovna.brandysnl.cz. Práce můžete odevzdávat také v DPS Stará Boleslav paní Jarmile Viplakové, 17. listopadu 1404 či na adrese jarmila.viplakova@seznam.cz.

Více informací najdete na adrese 
http://www.knihovna.brandysnl.cz/cs-CZ/akce/polabska-vrba.
11.03.2014 - Jiří Zradička