Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Proč chtěl Gondík paruku?!Úvodník: Hvězdné osobnosti české scény, Dalibor Gondík, Markéta Hrubešová s dcerou Christel, Martina Gavriely a Petra Černocká, se sjely do pražského obchodního centra na Zličíne, aby slavnostněznovuotevřely prestižní kadeřnické studio Hair Fashion Point k příležitosti změny vizuální identity salónu.

Článek:
Akcí provedl oblíbený moderátor Dalibor Gondík. A přestože do kadeřnického křesla moc často neusedá, tentokrát si to docela užil. Nechal si totiž nasadit paruku, která se mu velmi zalíbila. Chvíli to dokonce vypadalo, že v ní půjde i moderovat ... To si ale nakonec rozmyslel.
Ani zpěvačka Petra Černocká nenavštěvuje kadeřnictví často. Odchází sice vždy nadšená z nového účesu, čas ale raději využívá jinak a vlasy si upravuje sama. Dokonce stříhá i svého muže a v minulosti o vlasy pečovala celé kapele. To herečka Markéta Hrubešová, která do salonu přijela se svou dcerou Christel a její kamarádkou, chodí ke kadeřníkovi pravidelně. Rozhodně to pro ni ale není žádný relax. Když jen tak posedává v křesle, začne myslet na všechny své povinnosti a začne být nervózní. Neumí prý zkrátka vypnout.
Zatímco si všichni užívali program a bohaté občerstvení, Martina Gavriely zůstávala stranou až do rokrojení dortu, kterého se sama ujala krátce před odhalením nového loga salonu. Toho se ujal Dalibor Gondík s majitelkou salónu a ambasadorkou L’Oréal divize Matrix - Žanetou Dostálovou. Během následujícího rautu se zapojila do debaty o novém portfoliu služeb a úspěších salonu, který se při této příležitosti představil také jako držitel prestižního francouzského kadeřnického titulu titulu „Privil?ge“ a „Haute Coiffure Française“ (1, 2, 3).


06.06.2014 - Aneta Šimonková