Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Castingy na boyband začínají!Úvodník:

Mezinárodní projekt "Boyband" startuje! Castingy v Bratislavě a Praze čekají 24. a 25. září hudebně nadané chlapce, kterým je česko-slovenská hudební scéna malá. Britští producenti Denis Ingoldsby a Andrew Murray osobně v Praze a Bratislavě vyberou pět členů nové chlapecké skupiny. Tu čeká pěvecká kariéra nejen v zemích Česka a Slovenka, ale také zahraničí.Článek:

"Na castingy se mohou přihlásit chlapci ve věku od 15 do 20 let. Samozřejmostí z naší strany jsou požadavky na hudební a pohybové nadání, reprezentativní vzhled i vystupování a minimálně základní znalost angličtiny, " shoduje se producentská dvojice na podmínkách výběru.

"Protože realizace projektu startuje ihned po ukončení castingů, členové nového boybandu si budou muset během několika málo dní sbalit kufry a odletět do Londýna, kde s nimi okamžitě začneme pracovat", upozorňují uznávání hudební odborníci, kladoucí důraz na to, aby si kluci opravdu uvědomili, jak moc jim boyband změní život.

Po zmíněných castinzích bude následovat finále, které se uskuteční hned 26. září v Multikině Cinema City ve Slovanském domě v Praze. Tam už si renomovaní producenti vyberou pětici výherců z finálové dvacítky chlapců obou zemí.

Termíny a místa castingů:

24. září - Cinema City, Aquapark Bratislava

25. září - Cinema City, Slovanský dům, Praha 1

Detailní podmínky přihlášení a přihlašovací formulář najdou zájemci na: http://www.nemoros.cz/Boyband

Další info:

https://www.facebook.com/projektboyband

 

Zdroj: Kloboukfilm

24.09.2014 - Aneta Šimonková