Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - V Oriflame mají pomocníky pro zdraví a proti stárnutíÚvodník:

Snad každý se čas od času zastaví nad způsobem svého života a slibuje si, že začne žít zdravěji. Odhodlání jíst tak, jak by se správně mělo, nám ale vydrží jen krátkou chvíli a podobně to vypadá i s pohybem nebo návštěvami wellness center.Článek:

Naštěstí doba pokročila a mnozí pochopili, že se dá zdraví pomoci i trochu jinak. Například za pomoci Oriflame. Myslíte si, že se Oriflame věnuje jen kosmetice? Omyl!

Balíčky Wellness by Oriflame pro muže a ženy byly vyvinuty tak, aby obsahovaly všechny potřebné denní výživové doplňky - v jednom praktickém sáčku. Obsahují astaxanthin – výkonný antioxidant – s rybím tukem omega 3 a esenciálními vitaminy a minerály. Tyto živiny působí proti stárnutí lidského těla.

Vybrat si můžete z mnoha produktů: polévky, tyčinky, multivitaminy a minerály, wellness balíčky pro ženy a muže. NutriComplex pro vlasy a nehty, Omegu 3 a řadu dalších produktů, užitečných lidskému zdraví.

Tak například tyčinky jsou yživující svačina s vysokým obsahem proteinů, vlákniny, omega 3 a mastných kyselin a nízkým glykemickým indexem. Přírodní ingredience poskytují tělu optimální výživu, pomáhají zasytit hlad a chuť na sladké. Patentovaná receptura. V Oriflame vědí, že hubnutí neznamená jen krátkodobou dietu s omezeným příjmem kalorií; jde o způsob života. Právě proto přírodní nápoje a polévky Natural Balance vyvinuli tak, aby harmonicky ladily s kompletním systémem životního stylu; nabízejí bezpečnou, přirozenou a dlouhodobou ztrátu váhy. To vše ve škále lahodných příchutí.

Blíží se vánoce a s nimi nejen nedostatek pohybu díky vysedávání u televize, ale také větší konzumace potravin, nezřídka velmi nezdravých. Možná právě produkty Oriflame přijdou vhod jako užitečný dárek. A pokud ho doplníte některým z parfémů nebo toaletních vod, kterých najdete v katalogu Oriflame bezpočet, máte rychle po starosti s vánočním dárkem.

Zdroj: www.oriflame.cz

 
Vše v jednom a nemusíte se o nic starat. 

 Kosmetiku ocení velké i malé slečny jako Kateřina Kristelová s dcerou Claudinkou.Martin Písařík ovšem dokazuje, že nepohrdne ani muž. 


11.12.2015 - Aneta Šimonková