Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Dotek přírody, který působí potěšeníÚvodník:

Může existovat kosmetika, která pohladí duši? Logicky ne, ale jak byste jinak nazvali kosmetiku, která ve vás zanechá pocit jara, která vám protančí buňkami, která probudí ve vaší pleti novou jiskru? Článek:

Osobně rozlišuji dvojí kosmetiku: užitkovou a rozmazlovací. Ta užitková splní účel, pro který jsem si jí koupila a používám ji každodenně, ta rozmazlovací mě hýčká a je tedy určena pro zvláštní příležitosti, je to třeba peelingová maska, koupelový olejíček nebo drahý parfém. Pokud se obojí skloubí dohromady, je to kosmetika snů. A právě takovou vám chci nyní představit. Od sprchových gelů po pleťové krémy a ještě něco navíc, cenově dostupné, na každý den a přitom rozmazlovací.
 

Kosmetika italské značky ATHENA´S je charakteristická těmito vlastnostmi:

přírodní ingredience

maximální účinek

jemná nenásilná vůně

kvalitní a přitom jemná péče
 

Když se ptáme, jak nestárnout, dostáváme mnoho rad: Myslet mladě. Často se smát. Plnit si své sny. Jíst zdravě. Sportovat. Mít dostatek odpočinku. To všechno jsou důležité faktory, které nás ovlivňují zevnitř. Zvenku jde o to, pečovat dobře o svou pleť. Ne každá kosmetika v tom však skutečně pomáhá. Aby tomu tak bylo, je třeba maxima přírodních látek, které nezatíží pleť vedlejšími účinky. A právě značka ATHENA´S toto zcela splňuje.

Kosmetika Athena´s je dotek přírody, který působí potěšení. Je to výsledek vyvážené kombinace látek přírodního původu, bez škodlivých parabenů či ropných derivátů. Je to láska k sama sobě, která voní přirozenou čistotou a po ošetření vyvolává pocit luxusu. Navíc účinkuje.

Ano, existuje spousta návodů, jak nestárnout... a já zcela upřímně doporučuji začít... u smíchu. Vrásky jím způsobené pak ošetřete fungující kosmetikou. Smích prodlužuje život – a tak budete déle žít a ještě u toho budete krásně vypadat.

 

Výrobky z nové kosmetické řady "baobab", které dodají pleti vitalitu,


nebo jakékoliv jiné si můžete prohlédnout a objednat na www.tendenceesence.cz

 


07.05.2016 - Renata Šindelářová