Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Valentýnská soutěž o zájezd na Malorku!Úvodník: Chcete se zapojit do soutěže o zájezd pro dvě osoby na Malorku? Pražská restaurace La Bastille si tuto výhru připravila jako milý dárek ke svému znovuotevření po rozsáhlé rekonstrukci. Co musíte udělat, abyste se do soutěže o týdenní pobyt na Malorce a několik dalších cen zapojili? 

Článek: Je to jednoduché; stačí v některém ze dnů 13., 14. nebo 15. února poobědvat nebo povečeřet v La Bastille. Musíte ovšem personálu oznámit, že jste přišli v rámci soutěže a nahlásit kontakt na vás, kvůli informaci o výhře. A protože zájezd je jen jeden, připravila si pro vás restaurace s česko francouzskou kuchyní také tzv. ceny útěchy. Těmi je dvacet knih, které věnovalo Montero a samozřejmě vouchery na obědové či večeřové menu restaurace.

La Bastille je malostranská restaurace s domáckou atmosférou a výhledem na petřínské kopce, které jsou srdcem Prahy 1. Specializuje se především na tradiční českou kuchyni, kterou personál připravuje s poctivostí a láskou podle receptářů našich babiček. Pochutnat si ale můžete také na francouzské kuchyni, specialitou restaurace jsou lahodná sýrová fondue. Vzhledem ke spolupráci s předními českými farmáři máte v La Bastille jistotu, že jsou všechny pokrmy čerstvé a ze zdravých surovin.

Tak co? My už máme stůl rezervovaný!

Adresa: Újezd 26/426 Praha 1, Malá strana
Více informací: http://www.labastille.cz/index.html

Zdroj: Kloboukfilm


01.02.2017 - Aneta Šimonková