Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Tři knihy za cenu dvouÚvodník:                               Využijte SLEVY nakladatelství Literární strom platné do 31.12.2018:

1) Tři knihy za cenu dvou, i s podpisy autorů + další sleva 5 %
Úspěšný titul roku 2018 "Kráska přichází" za 239 Kč + novinka "JEN JEDEN SVĚT" za 239 Kč, minus 5% množstevní sleva, tj. celkem 454 Kč! K tomu zdarma originální povídky "Oběšenci jdou s námi". Žádné další příplatky, cena je včetně poštovného.

2) Samostatně objednaný román JEN JEDEN SVĚT bez poštovného, pouze za 239 Kč
 

Článek:

 JEN JEDEN SVĚT – Renata &Sindelářová

 NOVINKA! Lehce mystický román, 232 stran, 239 Kč
 

Jako by v jednom okamžiku prohlédla mlhou rozumu do neznámé krajiny, která možná existuje pouze v jejím nitru, ale přesto je branou do dalších světů.

Může ezoterička Bianka skutečně komunikovat s mrtvými? Pokud ano, smrt pro ni není konečná. A není to přesně ten důvod, proč by bez výčitek svědomí dokázala také zabít? Investigativní novinář Daniel nařkne mystičku z vraždy člověka, kterému Bianka smrt nejprve předpověděla. Náhoda, či úmysl?

 

 Chci objednat se slevou

 

 KRÁSKA PŘICHÁZÍ – Adriana &Sindelářová

 Historický román se sci-fi zápletkou, 224 stran, 239 Kč

Cítila, jak jí srdce zběsile bije. Najednou nevnímala nepříjemné vedro, které ještě před chvílí nemohla snést. Celé starověké Théby, tehdy nazývané Veset, jí právě ležely u nohou.

Už jako malá se rozhodl zasvětit svůj život tajům starověkého Egypta. Fascinovaly ji ty ohromné nádherné chrámy tyčící se hrdě k nebi, prazvláštní písmo a příběhy faraonů podmaňující si velkou část z tehdy známého světa. Příběhy, které byly už tak vzdálené a pohřbené tisíciletou historií, a přece se v její mysli odehrávaly, jako by se zrovna udály. Prostě věděla, že má Egypt napsaný v osudu. Netušila však, jak moc.

 Chci objednat se slevou

 

  OBĚ&SENCI JDOU S NÁMI  – Tomáš Lojek

  Sbírka povídek, 112 stran, 159 Kč / zdarma při objednávce 3 knih

Probudil se v půl třetí odpoledne v pokoji, který byl ponořen do smutného šedomodrého přítmí a zjistil, že je sám. Ležel v posteli, deku měl přitaženou až k bradě a utkvěle sledoval tenounké klikatící se prasklinky na stropě. 


Soubor povídek ze současné Prahy o všedních i nevšedních lidech. Kluk, který chce konečně skoncovat se svým panictvím. Policista ve službě, která začíná záchranou sebevraha. Dvě kamarádky, každá jinak bohatá. Archeolog s plnou hlavou starostí. A nad těmi všemi se na ulicích objeví hadroví oběšenci.

 Chci objednat se slevou


 

06.12.2018 - redakce