Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Vánoce v klidu a bez frontÚvodník: Je to vůbec možné, když pozorujete ten shon kolem sebe? Ano, Prague The Style Outlets v Tuchoměřicích, hned vedle letiště Václava Havla, je stylové místo, které lze přirovnat k předním evropským outletům a k oáze klidu. Design centra je čistý, prostorný a dává tak dobře vyniknout jednotlivým obchodům, které jsou velmi citlivě stylově sjednoceny. Pro návštěvníky je centrum přehledné, působí vzdušně a elegantně. Nákupy si zde i v předvánoční horečce užijete v klidu a bez front.

Článek: Místo má jisté genius loci. Stavba letos zaslouženě získala 1. místo v prestižní soutěži ´Best of Realty - Nejlepší z realit´, mezi novými obchodními centry. Budete se procházet zastřešenou ulicí plnou roztomilých domů se stylovým designem.
Parkovací plocha pojme 2 400 aut, a tak nehrozí složité hledání volného místa. Díky 3 vstupům to je od auta vždy jen pár metrů přímo k obchodům. Pro návštěvu lze také využít i MHD ze stanic metra Nádraží Veleslavín, Bořislavka a z letiště, která sem jezdí 5x za hodinu.   
A co zde najdete? Na velkorysé ploše 20 000 m2 je momentálně otevřeno přes 70 obchodů, které nabízejí více než 200 oblíbených světový módních i sportovních značek - například Karl Lagerfeld, Gucci, Trussardi, Bogner, Adidas, Nike, Desigual, Barker, Lacoste, Wellensteyn a mnoho dalších. Kromě oblečení jsou zde obchody s doplňky, obuví, kosmetikou a například i nejstarší hračkářství na světě- Hamleys. A také kavárny a restaurace.

Jedná se o outlet, proto zde najdete o 30 až 70% nižší ceny než v běžných obchodech. Při různých speciálních akcích, jako právě nyní v období vánočních nákupů, poskytují některé obchody ještě další dodatečné slevy nebo jiné výhodné nabídky. K dispozici jsou i letošní kolekce a kolekce určené pro jiné světové trhy. Což znamená, že zde seženete aktuální trendy i originální módní kousky za skvělé ceny.
Nyní, v předvánočním období, jsou pro všechny návštěvníky k dispozici dodatečné služby, pro ještě příjemnější zážitek z nakupování. O adventních víkendech dospělým zájemcům přijde vhod sklenka prosecca. Poté profesionální nákupní poradce poradí s výběrem dárků i osobním stylingem. Portýr ochotně pomůže s taškami a nebo poradí s orientací v centru.  Kromě opravdu kouzelné výzdoby navodí tu správnou vánoční atmosféru také produkce živé hudby. Díky službám, které nákupy usnadní, zbyde návštěvníkům i dostatek času vychutnat si v klidu vánoční nabídku ve Starbucks nebo třeba pozorovat přistávací letadla.

Ačkoli místo u letiště, nemusíte nikam létat, abyste zažili pohodové letošní nákupy.
Sledujte aktuální akce na sítích 
FB a IG i na webu.

 14.12.2018 - Aneta Šimonková