Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Jediná zdravá kosmetika je ta přírodníÚvodník:

Každá moderní žena dnes ví, že je třeba si dávat pozor na kosmetiku obsahující rakovinotvorné a alergenní látky (parabeny, glykoly, zhušťovadla, silikony a syntetická barviva a další). Vyznat se ovšem ve složení kosmetických přípravků, to by chtělo vysokou chemickou školu. Musíme se spoléhat na testy, doporučení druhých, zkušenosti. Pokud o to stojíte, pár doporučení na přírodní kosmetiku pro vás mám... Vyzkoušela jsem za vás tři přípravky z nové řady osvědčeného italského výrobce Athena´s.Článek:

GLOBAL ANTI-AGE čisticí pleťové mléko Mám ráda praktické věci. Když mě rozmazlují, je to luxus. Čisticí pleťové mléko GLOBAL ANTI-AGE mě proto poprvé potěšilo samotnou tubou s praktickým širokým koncem, který zajišťuje pohodlné spotřebování výrobku až do samotného konce. Podruhé mě mléko potěšilo při aplikaci. Přiměřeně hustá konzistence má velice jemnou mýdlovou vůni, která dodává pocitu příjemné delikátní péče. Dobře se roztírá. Make-up lze s mlékem odstranit zcela snadno, bez vyvíjení zbytečného tlaku na kůži. Doufám, že do třetice budu potěšena výsledkem působení, což zhodnotím až po 14 dnech používání a souhrnně za všechny tři používané výrobky.


GLOBAL ANTI-AGE hydratační denní pleťový krém


Hydratační denní pleťový krém GLOBAL ANTI-AGE má lehce řidší konzistenci, proto může být k dispozici v lahvičce s aplikátorem. Povzbudivě svěží vůně dodává kůži pocit jarního probuzení. Krém se okamžitě vsakuje do kůže a zanechává na tváři vláčný pocit, obšem bez stop mastnoty. Pleť zůstává ještě dlouho po aplikaci na dotek jemná a překvapivě čerstvá. Nemusím se vůbec dívat do zrcadla, abych se cítila lépe. Navíc mám dobrý pocit, že aktivní složky krému působí nejen proti vráskám, ale poskytují mé pleti ochranu před sluncem. Vše přírodně a nechemicky.


GLOBAL ANTI-AGE zpevňující noční pleťový krém


Osobně kladu velký důraz na noční péči. Nejvíce si ji užívám, je na ni čas. Po očištění pleti nanáším noční krém GLOBAL ANTI-AGE. Je trošičku hustější konzistence a nachází se v klasické skleněné lahvičce. Roztírám krém a se zavřenýma očima nasávám atypickou originální vůni dřevitého charakteru způsobenou zřejmě přítomnými výtažky z koňského kaštanu. Krém se po aplikaci do pleti velmi snadno vsakuje, ale nezanechává na tváři pocit mastnoty. Při pohybu hlavou vnímám ještě nějakou chvíli přetrvávající jemnou vůni. Jako by mi buňky posílaly zpětnou depeši, že se pleti dostalo důkladné péče.


Po čtrnácti dnech užívání všech tří výrobků se na sebe dívám do zrcadla. Ne že bych si dokázala spočítat vrásky, přesto ale mám dojem rozjasnění pleti. Tak to na ní ostatně i cítím, je svěží a čerstvá. 


Odkaz na prodejce přírodní kosmetiky Athena´s: https://www.tendenceesence.cz/
 

 

16.03.2019 - Renata Šindelářová