Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Atlas štěstí



Úvodník: Najít návod na zaručený úsměv na rtech není snadné. Navíc, jiný kraj, jiný mrav. Novinka od brněnské Joty přináší návody na štěstí sesbírané po celém světě. Na nás čtenářích je už jenom správný výběr a jeho úspěšná aplikace!

Článek:
Bojíte se blížícího se pracovního pohovoru? Vezměte si příklad z Islanďanů a jejich konceptu þetta reddast, neochvějného přesvědčení, že všechno nakonec dopadne dobře.

Bloudíte životem a nevíte kudy kam? Vyzkoušejte čínský stav radosti sing-fu, který dá vašemu životu smysl.

Máte práce nad hlavu? Italové vám přiblíží ryzí umění dolce far niente neboli sladké nicnedělání.

Jste zahlceni prací a odstřiženi od přírody? Švédové na to mají lék – stačí najít smultronställe, tedy „záhon lesních jahod“, dokonalý únik od okolního světa.

Atlas štěstí vás zavede do mnoha zemí, od Anglie přes Bhútán, Irsko, Finsko, Turecko, Sýrii až po Japonsko a odhalí vám taje štěstí z celého světa, které vám změní život.

Vychází 20. 3. 2019, EAN: 9788075654427
pevná vazba bez přebalu, 288 stran, běžná cena: 348 Kč
Originální název: The Atlas of Happiness
Přeložil: Tom Oakland
Ukázka: https://issuu.com/nakladatelstvijota/docs/atlas_stesti
Vychází také jako e-kniha.

O autorovi:
Helen Russellová je novinářka a autorka několika světových bestsellerů. Dříve pracovala jako redaktorka MarieClaire.co.uk, dnes žije v Dánsku, pracuje jako skandinávská zpravodajka pro deník The Guardian a píše články pro The Times, The Observer, Grazia, Stylist a The Independent. Přispívala do The Wall Street Journal a dlouhodobě publikovala fejetony o Dánsku v britském deníku The Daily Telegraph. Více na http://www.helenrussell.co.uk/


Zdroj textu a foto: TZ Jota

25.03.2019 - Kateřina Sovová