Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Richman: Bohatství nejsou peníze, ale splněný senÚvodník: Food Addictors naservírovali premiéru. Klip Richman. Na první dobrou se může zdát, že song je o chlapíkovi, který se topí v penězích. V podání hrdinů, kteří si šli za svým snem, se ukazuje, že tak prvoplánové to není.
 

Článek:

Na začátku jsou čtyři kluci. Každý z nich má sen. Na první pohled v podstatě takový, který se minimálně mihl v hlavě každého z nás. První chlapec chce být kuchařem (kdo z nás se nepletl mámě v kuchyni). Druhý si vysní Lamborghini (asi málokdo touží po stodvacítce). Třetí kluk touží po pevné rodině (to je skoro pro každého smysl života). Čtvrtý v partě se vidí v policejní uniformě (na policajty a zloděje si hrají kluci i holky, než přijde v pubertě hra na doktora). Kluci vyrostli a v novém klipu Richman ukazují, že bohatství není "o tom mít love", jak Food Addictors rapují.

Hanz (Honza) se v kuchyni potkal se špičkou gastronomie, pracoval pro Zdeňka Pohlreicha a nyní ho čeká znovuotevření slavného podniku, který pamatuje prvorepublikovou slávu, restauraci Pelikán na pražských Příkopech. Vahe tvrdě dřel, aby si mohl dovolit Lamborghini. Samozřejmě novější model, než ke kterému vzhlížel v dětství. Fenix (Tomáš) prožil doby, kdy se dotkl dna. Dnes má krásnou ženu a roztomilého chlapečka. A poslední, Tomáš, nasazuje svůj život, aby pomáhal a chránil ten náš na jednom z nejdivočejších míst v Praze, Václavském náměstí a okolí. Všechny čtyři příběhy jsou skutečné, osudy hlavních aktérů obdivuhodné, protože oni si svůj sen splnili. Mrkněte na klip.    Tak co? Jste vy RICHMAN?   

RICHMAN
Majitelem klipu je investiční skupina RICHMAN (www.richman.capital), která zprostředkovává investiční příležitosti do různých oblastí podnikání. A námět nového klipu nejlépe znázorňuje hodnoty právě investiční skupiny RICHMAN. 


Food Addictors
Unikátní projekt gastro rapu z pohledu kuchařských profesionálů. Dvojice, kterou jste viděli v klipu Richman, Hanz a Fenix. Druhý jmenovaný je také šéfkuchař, který působí v nově otevřeném Richman Business Baru (Pitterova 13, Praha 3), kde se klip premiérově promítal. Video režíroval rovněž člověk, který se dotkl pomyslného profesního snu. Milan "Balkins" Balek má zkušenosti z Hollywoodu. A když jsme u Ameriky, ve videu se v další životní roli objeví Petr Reif, který stráží Prahu 1. Na svých cestách do USA měl několikrát možnost na vlastní kůži poznat, jak pracují američtí "cops". A Reif v novém klipu "sundá" Lukáše "SkullEvil" Mottla, wrestlera, který působí i v zahraničí. Taky můžeme říct: "Richman dream"...

www.foodaddictors.cz

 

 

22.09.2020 - Aneta Šimonková