Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Nový hudební projekt Stellarz přichází s debutovým EPÚvodník:

Stellarz je čerstvé hudební uskupení dvou producentů a dj's Marcuse Trana AKA Maracuzza & Josefa Cruxxe. Projekt byl založen v roce 2019, kdy umělci začali intenzivně spolupracovat. Projekt Stellarz je zaměřený zejména na taneční hudbu a v tvorbě se objevují vlivy jak trapu, housu, tak kompletního EDM a jeho odnoží.Článek:

"Inspirací nám byli světový dj´s a producenti. Baví nás, co dělají např. Chainsmokers, David Guetta, Martin Garrix nebo Swedish House Mafia. Máme v plánu tvořit vlastní autorské věci a propojovat se s interprety napříč hudebními žánry. První spojení vzniklo s Marpem a v plánu jsou další," zaznělo od Stellarz.

 

V pátek 4. září vyšlo jejich první EP, kde zremixovali skladby z desky DVA - Marpo & Troublegang. EP obsahuje 6 předělaných skladeb v různých stylech taneční hudby, kde se na jedné z nich zároveň objevuje známá tuzemská dvojice Dj's Angry Beats. Na Remix skladby " Na Prach Spálit " vznikl zároveň hudební videoklip s úspěšným raperem a hudebníkem Marpem. V současné době připravují další hudební spolupráce se zajímavými interprety a živá vystoupení po tanečních klubech a elektronických hudebních festivalech.

Zdroj: www.universal.cz 

15.09.2020 - Aneta Šimonková