Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Roztančené divadlo Mladá Boleslav bude!Úvodník: Jsme v Kavárně divadla Studio DVA. Na tiskové konferenci, která oficiálně odstartovala V. mladoboleslavský ročník autorského projektu dvojice Martin &Simek & Tereza Řípová, Roztančené divadlo. Vítěz posledního ročníku, herec Václav Jílek, reprezentoval právě divadlo Studio DVA, tudíž se tisková konference uskutečnila v prostorách jeho domovské scény, kde je také zatím putovní skleněná trofej od VR Glass Design. Kam poputuje tento rok? 
 

Článek:                Představeni byli letošní soutěžící páry, mezi nimiž se objeví reprezentanti jednotlivých divadel: Lenka Vlasáková (Divadlo Palace), Monika Sommerová (GOJA Music Hall), Veronika Bajerová (Městské divadlo Mladá Boleslav), Michal Slaný (divadlo Studio DVA), Filip Březina (Městská divadla pražská) a Matěj Vejdělek (Městské divadlo Mladá Boleslav). Každý pár si tak jako v předešlých ročnících vylosoval jeden standardní tanec a jeden latinskoamerický tanec, na něž budou muset do konce listopadu natrénovat dvě různé taneční show, plus společnou úvodní choreografii.

               Exklusivní finálový galavečer, tedy vyvrcholení celého ročníku, proběhne v sobotu 28. 11. 2020 od 19:00 na prknech Městského divadla Mladá Boleslav. Slavnostním večerem provedou diváky Světlana Witowská a Petr Mikeska a celý večer bude doprovázen živou hudbou kapely Gin in jam Jakuba Žídka. V porotě letos usednou například herečka Veronika Khek Kubařová, která je účastnicí prvního ročníku Roztančeného divadla v Mladé Boleslavi a vítězkou televizního pořadu StarDance, či zpěvačka Martina Partlová. Diváky tak čeká opět neopakovatelný večer nabitý zpěvem a tancem a především zábavou. Letošní V. ročník nese podtitul „V rytmu české energie“, tudíž budou znít známé české hudební hity. Vstupenky jsou v prodeji na www.mdmb.cz či na pokladně divadla.

               Na konci večera budou vyhlášeni dva vítězné páry – pomyslné druhé místo je vítěz tipovací online soutěže (hlasovat pro favorita je možné na oficiálním webu projektu: www.roztancenedivadlo.cz). Hlavním vítězem bude opět vítěz vybraný porotou v rámci včera. Pro více informací můžete sledovat sociální sítě projektu (Instagram, Facebook či Youtube), kde budou zveřejňovány příspěvky ze zákulisí a příprav projektu.

               Generálním partnerem projektu je &SKO-ENERGO a.s. a spolupořadatelem je již tradičně Městské divadlo Mladá Boleslav. Autorem a organizátorem projektu jsou Taneční kurzy Martina &Simka & Terezy Řípové s.r.o.Zdroj: KM Agency
 

 

06.10.2020 - Aneta Šimonková