Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Hříšné dopisyÚvodník: Všichni v sobě nosíme světlo i temnotu. Tu temnotu se snažíme před ostatními skrýt, protože se bojíme, že je tak od sebe odeženeme. Tvoje temnota mě ale neděsí, právě naopak, o to víc tě chci držet za ruku a být tvým světlem, dokud to své znovu nenajdeš...

Článek: Pomalu plynoucí příběh o přátelství, lásce, osamění, odvaze i touze.

V životě občas nastanou chvíle, kdy láska nestačí, a být silný znamená vidět to a učinit bolestné rozhodnutí...

Možná to bylo až moc sladké, ale spíš než to bych řekla, že to bylo hořkosladké. A takový život je. Hořký, bolavý, s jemným nádechem smutku a zároveň i se zábleskem naděje.

Co je snadné, nevydrží, a co vydrží, není snadné.

O vnitřní síle člověka, o neustálém boji se sebou samým, se svými strachy, o vyrovnávání se se ztrátami, o odvaze, lásce i prázdnotě duše, když ztrácíme ty, na nichž nám záleží...

Ale také o naději. O odhodlání postavit se smutku, bolesti i strachu. O světlu v nás.

A o dopisech. Protože těmi to začíná - i končí. Nakonec to bylo krásné. Jemné, bolavé, romantické, možná nepravděpodobné, ale i tak opravdové. Víc ptačích doktorů v našich životech.

Řekni kdy.
Kdy...

Úsměvné ;)

Obálka jako jedna z mála moc pěkná. Jen název bych zvolila jiný. Protože víc než hřích z tohohle příběhu čiší ta nedostižná láska, kterou hledáme, míjíme, nacházíme a nezřídka i ztrácíme.

A přitom je to to jediné, na čem v životě opravdu záleží...

Hříšné dopisy, Vi Keeland, Penelope Ward, Baronet 2020

22.11.2022 - Radka Zadinová