Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - CzechMet 2005Úvodník: Po zralé a dlouhé úvaze jsem se rozhodla po vzoru přátel technařů k tomu, že uspořádám mega super hyper turné po Evropě pod názvem CzechMet 2005. Kdy my Češi ukážeme celé Evropě, jaké grády má česká trash a death metalová hudební scéna. Připojit se může každý, vždyť v jednotě je síla!

Článek:

Jak se připravit na cestu

Především se musíte naučit alespoň padesát sprostých nadávek v angličtině, francouzštině, němčině a španělštině a rovněž co nejšťavnatější označení pro příslušníky policie jednotlivých zemí. Dále bych pro lepší fyzickou kondici doporučila lekce boxu a hod cihlou. K tomu musíte určitě naposlouchat kvanta metalové muziky, aniž by vám praskly ušní bubínky, protože o to v naší akci jde! Pochopitelně se musí i při této hudbě usínat a vstávat. Trénink vás čeká tvrdý, ale ovoce, jež sklidíte, bude sladké.


Co si na cestu sbalit


Nebudu vás unavovat popisy a tak seznam bude stručný a jasný:
1. co nejvíce nahrávek trash a death metalové scény, čím více budou zpěváci řvát a chrchlat tím lépe!
2. pro ranní rozbřesk kompletní diskografii Michala Davida. Po desátém opakování hitu Nonstop už místní obyvatelé nebudou potřebovat ani rohypnol.
3. alespoň dvě baseballové pálky, alternativně si vystačíte s nohami od stolu. Pamatujte, že v boji přijdete určitě o zbraně!
4. nejméně dvacet poctivých cihel, čím tvrdší tím lepší. Kameny nasbíráte na místě, ale pro jistotu si zabalte pár apartních šutráčků sebou.
5. pytel marihuany pro veselejší mysl.
6. třicet litrů alkoholu pro začátek.
7. pár pilulí extáze, ať to všechno vydržíte!Co si sebou rozhodně neberte:


1. toaletní papír
2. suché wc
3. čisté ručníky
4. jakékoliv hygienické prostředky.Bez čeho se neobejdete na cestách

Kromě platného pasu, i když falešný také jistě postačí, si sežeňte slušnou aparaturu a hlavně dodávku, v níž se budete po Evropě přemísťovat!


Tak neváhejte a hlaste se pod tímto článkem. Evropa je nám otevřená a musíme si to taky užít!

Zdroj fotografie:
www.gargula.cjb.net /
07.08.2005 - Martina Bittnerová