Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Soutěž o DVD – Extrémní svahyÚvodník: Soutěžní otázka: Kdy se uskutečnila premiéra filmu Extrémní svahy v českých kinech? Více informací naleznete v článku.

Článek: Správné odpovědi zasílejte do 10. 12. 2006 na soutez@webmagazin.cz.
Tři vylosovaní výherci obdrží dvd filmu.

Nápovědu ke správné odpovědi hledejte na www.blueskyfilm.cz.


Informace o filmu

Pět nejlepších snowboardistů světa přijíždí na Aljašku, kde se koná extrémní závod ve snowboardingu. Své síly změří v nejnepřístupnějším terénu – až na samých vrcholcích zasněžených aljašských hor.

Během příprav na první sjezd se skupina sbližuje, poznává své životní příběhy, odlišné názory. Začínají vznikat přátelství, ale také rivalita. Každý z nich má k závodu jiný důvod...

Extrémní svahy vypráví o revolučním a kontroverzním vzestupu snowboardingu, který v 80. a 90. letech změnil tvář zimních sportů. Snowboarding se postupně stává celosvětovým fenoménem.

Pětici snowboardistů si ve filmu zahráli skutečné hvězdy tohoto sportu. Jedním z nich je např. Terje Haakonsen – trojnásobný mistr světa nebo Shawn White – vítěz na U-rampě na ZOH v Turíně. Díky účasti profesionálních prknařů nepoužil režisér ve filmu žádné speciální efekty ani kaskadéry. Veškeré záběry extrémních sjezdů jsou skutečné.

Extrémní svahy je vzrušující podívaná na nejlepší světová esa, která nadchne všechny milovníky nadupaných adrenalinových jízd.


Oficiální stránky filmu: http://www.extremnisvahy.cz

Ceny do soutěže věnovala: Blue Sky Film Distribution a.s., www.blueskyfilm.cz05.12.2006 - redakce