Tisk článku ze serveru Rozhledna - Webmagazin.cz - Podprsenky, ve kterých byla i ňadraÚvodník: Říká se, že když žena propaguje značku, stala se tváří oné firmy. Hudebník Petr Malásek o své ženě Daně Morávkové prohlásil, že se stala nohou jistého výrobce obuvi poté, co ji tato firma oslovila. Napadá mě tedy, čím je Bára Nesvadbová, kterou si jako modelku vybrala značka specializující se na výrobu podprsenek…

Článek: Bára je tváří, protože reprezentuje značku nejen jako modelka v katalogu, ale i jako známá osobnost a také moderátorka přehlídky, která proběhla 9. října v pražském hotelu Arcotel Teatrino Prag. Na to by asi jenom ona část těla, o které jsem o pár řádek výše uvažovala, nestačila. Řecko – italský výrobce spodního prádla, značka Luna si při představení kolekce na našem trhu vybral výročí „sto let podprsenky“.

Po mole se prošla řada manekýn, z nichž snad žádná nevykazovala známky extrémní vyhublosti, což ovšem někteří bulvární ignoranti označili jako přehlídku špeků a celulitidy. Zajímalo by mě tedy, jak by předvedl funkčnost podprsenky takový androgynní typ modelky.

Přehlídku prádla zahájila Bára Nesvadbová, která představila stálou kolekci značky Luna. Na pódium si přizvala Miroslavu Sedláčkovou ze společnosti MOD -Invest, která na našem a slovenském trhu řecko-italskou značku spodního prádla Luna zastupuje. Poté se hosté za zvuku renesanční hudby kochali pohledem na prádlo (a na modelky rovněž). Samotnou přehlídku dělily tematické části, které diváci rozpoznali nejen díky obměně předváděných kousků, ale také díky páru tanečnic, které svou choreografií navnadily na téma světlé klasiky, barevných variací, plavek, nápaditého či dráždivého prádla. A co Luna nabízí?

Secret

Modely z tenkého mikrovlákna jsou navržené tak, aby odpovídaly poslednímu trendu „neviditelného“ prádla.

Nostalgia

Hedvábí, elastický satén a tradiční krajka s kombinací svůdnosti a komfortu.

Něžná krajka
Lehká, vzdušná a jemná krajka převažuje mezi materiály tohoto výběru. Pudrové odstíny evokují klamavou sexy nevinnost a korálové barvy naopak podtrhují překvapivě svůdnou eleganci.

Plavky
Kolekce na příští léto vyniká výraznými materiály a ženskými střihy. Klasická černá, něžná bílá ale i zářivé korálové barvy jsou doplněné různými aplikacemi, korálky a jinou bižuterií.

Lovey

Kolekce pro dívky a mladé ženy, které mají rády veselou a nápaditou módu. Charakteristické jsou veselé až naivní potisky.

Miracle
Zvětší poprsí o 1,5 čísla. Vyrobena z luxusního mikrovlákna, prodyšná, měkká a hladká jako druhá kůže a není znatelná ani pod nejtenčím oblečením.

Femme fattale
Výběr z podzimní škály barev - vášnivé odstíny červené a smyslná černá.

Wedding
Svůdnost, kvalita a komfort jsou charakteristickými prvky této řady. &Siroká nabídka prádla z jemné tylové výšivky a vyšívaného saténu pod každé svatební šaty.

Pokud litujete, že vám utekla přehlídka, máte možnost ji zhlédnout v rámci přehlídky Nadace Terezy Maxové v těchto termínech: 31.10. (Zlín), 28.11. (Brno) a 27.11. (Ostrava).

Foto: Aneta &Simonková

19.10.2007 - Aneta Šimonková